ابزار وبلاگی اولین های دفاع مقدس

 

ابزار اولین های دفاع مقدس: برای اولین بار توسط کد زیر می توانید اولین های دفاع مقدس را بصورت کاملا آسان و شکیل به بازدیدکنندگان سایت یا وبلاگ خود معرفی نمایید. بدین منظور کافی است پس از تعیین شکل ظاهری و تعیین رنگ و ابعاد دلخواهتان، کد نهایی را دریافت و در کد قالب خود قرار دهید.

شایان ذکر است این سرویس بی نظیر شامل معرفی بیش از 100 عنوان مختلف بوده و ویژگی منحصر بفرد آن، قابلیت انتخاب اولین های قابل نمایش، بر اساس سلیقه کاربر می باشد. اولین های مطرح شده در این ابزار عبارتند از: «اولین فرماندهان»، «اولین شهیدان» و «اولین های فرهنگی»

علاوه بر این در این ابزار میتوانید کد مورد نظر خود را از نظر رنگ بندی، گرافیک و موضوعات قابل نمایش بصورت کاملا سفارشی و بصورت دلخواه تنظیم نمایید. بطور مثال اگر می خواهید فقط اولین فرماندهان دفاع مقدس را به مخاطبان خود نمایش دهید کافی است بقیه گزینه ها را به جز این گزینه غیر فعال نمایید و این قابلیت را در ابزار خود شخصی سازی نمایید.

در صمیمانه خواهشمندیم با قرار دادن این کد در سایت یا وبلاگ خود ما را در گسترش فرهنگ ارزشها یاری فرمایید.التماس دعا.

 

1. لطفا موضوعات وصیتنامه مورد نیاز خود را انتخاب کنید:

اولین فرماندهان اولین شهیدان اولین های فرهنگی

2. لطفا حالت نمایش را انتخاب کنید :

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
10.jpg 11.jpg 12.jpg
13.jpg 14.jpg 15.jpg
16.jpg 17.jpg 18.jpg

3. لطفا رنگ متن و اندازه عرض را انتخاب کنید:

عرض:

رنگ متن:

اسامی شهدا:

رنگ عناوین:

4. کد زیر را کپی کرده و از آن در سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید:

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
محمد مهدی شم ابادی
+2 #1 محمد مهدی شم ابادی 1394-08-09 20:19
اقا من نمی دونم چه طور تشکر کنم ولی وقتی ابزار های شما رو دیدم شگفت زده شدم. از عالی هم بالاتر بود. اجرت با شهید احمد شم ابادی و چهل و دو شهید دیگه شم آباد که من برای وبلاگ این شهدا خیلی از ابزار های شما رو استفاده کردم. تو وبلاگ
http://kanonshamabad.blogfa.com
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir