ابزار وبلاگی دانشنامه امام علی(ع)

 

ابزار دانشنامه امام علی(ع): برای اولین بار توسط کد زیر می توانید دانشنامه امام علی(ع) را که در برگیرنده مفاهیم و معارف اصیل علوی است، بصورت کاملا آسان و شکیل به بازدیدکنندگان سایت یا وبلاگ خود عرضه نمایید. بدین منظور کافی است پس از تعیین شکل ظاهری و تعیین رنگ و ابعاد دلخواهتان، کد نهایی را دریافت و در کد قالب خود قرار دهید.

شایان ذکر است این سرویس بی نظیر شامل بیش از 2800 واژگان و محتوای مرتبط با حضرت امیرالمومنین امام علی علیه السلام میباشد.

ویژگی منحصر بفرد این ابزار، قابلیت انتخاب موضوعات قابل نمایش، بر اساس سلیقه کاربر می باشد. موضوعات اصلی این دانشنامه که با توجه به جذابیت و سندیت آنها هر کدام به تنهایی می تواند یک ابزار قدرتمند مجزا و جداگانه تلقی شود عبارتند از: «قضاوت ها و معیارهای امام علی(ع)»، «پیشگویی ها و خبرهای حضرت از آینده»، «خاطرات مطرح شده به زبان امیرالمومنین(ع)»، «کرامات آن حضرت»، «داستان ها و روایات»، «فضائل و برتری ها»، «اصحاب و یاران» و «آیین جهاد». همچنین در دیگر بخشهای اصلی این ابزار دانشنامه ای، زندگانی و رفتار و عملکرد امام علی(ع) بصورت تفکیکی و تفصیلی در خصوص مسائل «نظامی و دفاعی»، «امور اطلاعاتی، امنیتی و قضایی»، «رفتار و بینش سیاسی»، «امور اعتقادی و عبادی و معنوی»، «امور تربیتی و پرورشی»، «لزوم نظارت مردمی»، «اخلاق اسلامی»، «اصول مدیریت اسلامی»، «امور علمی و هنری»، «تفریحات و شادابی» و «امور بهداشتی، درمانی» در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

علاوه بر این در این ابزار میتوانید کد مورد نظر خود را از نظر رنگ بندی، گرافیک و موضوعات قابل نمایش بصورت کاملا سفارشی و بصورت دلخواه تنظیم نمایید. بطور مثال اگر می خواهید فقط قضاوت های امام علی(ع) را به مخاطبان خود نمایش دهید کافی است بقیه گزینه ها را به جز این گزینه غیر فعال نمایید و این قابلیت را در ابزار خود شخصی سازی نمایید.

در خاتمه خواهشمندیم با قرار دادن این کد در سایت یا وبلاگ خود ما را در گسترش فرهنگ ارزشها یاری فرمایید.التماس دعا.

1. لطفا موضوعات مورد نیاز خود را انتخاب کنید:

قضاوت ها و معیارها

پیشگویی ها

خاطرات

کرامات

داستان ها و روایات

فضائل و برتری ها

اصحاب و یاران

آیین جهاد

امور نظامی و دفاعی

امور اطلاعاتی،امنیتی

امور قضایی

مسائل سیاسی

امور اعتقادی

امور تربیتی و پرورشی

نظارت مردمی

اخلاق اسلامی

مدیریت اسلامی

امور علمی و هنری

امور عبادی و معنوی

تفریحات و شادابی

امور بهداشتی،درمانی

2. لطفا حالت نمایش را انتخاب کنید :

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg

3. لطفا رنگ متن و اندازه عرض را انتخاب کنید:

عرض:

رنگ متن: رنگ عناوین:

4. کد زیر را کپی کرده و از آن در سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید:

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
علی بیگدلو
+1 #2 علی بیگدلو 1394-06-31 09:52
علی بود
zarrinfun.ir
 
 
m-82-313
+1 #1 m-82-313 1394-04-30 13:37
سلام عالی بود ممنون...
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir