ابزار وبلاگی کرامات و داستان های ائمه اطهار

 

ابزار کرامات و داستان های ائمه اطهار(ع):برای اولین بار توسط کد زیر می توانید منتخبی از روایات و داستان های جذاب و مستند از کرامات و سجایای ائمه اطهار علیهم السلام را به صورت کاملاً کاربردی و آسان به بازدیدکنندگان سایت یا وبلاگ خود عرضه کنید. بدین منظور کافی است ابتدا با توجه به علاقه خود، امامانی که خواهان نمایش داستان ها و روایات مرتبط با آنها هستید را انتخاب کرده و پس از تعیین شکل ظاهری، کد نهایی را دریافت و در قالب خود قرار دهید.

شایان ذکر است این سرویس بی نظیر شامل بیش از 1800 داستان و روایت مستند، بسیار کاربردی و جذاب از ائمه اطهار علیهم السلام میباشد. علاوه بر این در این ابزار میتوانید کد مورد نظر خود را از نظر رنگ بندی، گرافیک و راوی بصورت کاملا سفارشی و بصورت دلخواه تنظیم نمایید. بطور مثال اگر می خواهید فقط روایات مرتبط با امام علی(ع) را به مخاطبان خود نمایش دهید کافی است با فعال کردن گزینه نام این امام بزرگوار این قابلیت را در ابزار خود شخصی سازی نمایید.

در خاتمه خواهشمندیم با قرار دادن این کد در سایت یا وبلاگ خود ما را در گسترش فرهنگ ارزشها یاری فرمایید.التماس دعا.

1. لطفا موضوعات مورد نیاز خود را انتخاب کنید:

امام علی(ع)

امام حسن(ع)

امام سجاد(ع)

امام باقر(ع)

امام صادق(ع)

امام کاظم(ع)

امام جواد(ع)

امام هادی(ع)

2. لطفا حالت نمایش را انتخاب کنید :

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg

3. لطفا رنگ متن و اندازه عرض را انتخاب کنید:

عرض:

رنگ متن: رنگ عناوین:

4. کد زیر را کپی کرده و از آن در سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید:

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir