توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
بازی بعدی
بازی قبلی
تطابق تصاویر اسلامی
  • برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. هم اکنون وارد شوید و یا اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، اینجا کلیک کنید...
  • برای مشاهده بازی ها لازم است افزونه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد؛ برای دریافت نسخه مرورگر IE فایل مربوطه را از اینجا و برای دانلود نسخه فایرفاکس یا اپرا فایل مربوطه را از اینجا دریافت و نصب نمایید.
تعداد بازی انجام شده: 1
تعداد رکوردهای ثبت شده: 1

در بازی فکری، باید سعی کنید تصاویر اسلامی با موضوعات یکسان را یافته و آنها را با یکدیگر مطابقت دهید.

راهنمای بازی:دقت داشته باشید که تعداد خطای کمتر در هر مرحله و انجام سریعتر مراحل از نظر زمانی، در امتیاز نهایی شما تاثیر بسیاری خواهد داشت. همچنین این بازی 9 مرحله ای، رفته رفته سخت تر شده و علاوه بر نیاز به حافظه کوتاه مدت خوب، شناخت دقیق شما از اماکن اسلامی، شهدا و علمای اسلام را نیز به چالش می طلبد.

بهترین رکورد های تطابق تصاویر اسلامی
نام کاربریامتیازتاریخ ثبت
mrn2929 8101394/2/11
میانگین رکوردها
نام کاربریتعداد بازیمیانگین امتیاز
mrn2929 1810
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir