توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
بازی بعدی
بازی قبلی
نبرد ناوها
  • برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. هم اکنون وارد شوید و یا اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، اینجا کلیک کنید...
  • برای مشاهده بازی ها لازم است افزونه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد؛ برای دریافت نسخه مرورگر IE فایل مربوطه را از اینجا و برای دانلود نسخه فایرفاکس یا اپرا فایل مربوطه را از اینجا دریافت و نصب نمایید.
تعداد بازی انجام شده: 0
تعداد رکوردهای ثبت شده: 0

در این بازی فکری باید سعی کنید ضمن پیش بینی محل استقرار ناوگان دریایی دشمن، نیروهای تحت امر خود را نیز به گونه ای چینش کنید که کمترین آسیب پذیری متوجه آنها باشد.

راهنمای بازی: ابتدا با استفاده از حرکت موس و فشردن کلیدهای جهت نمای چپ و راست، موقعیت مناسبی را از نظر پراکندگی چیدمان برای ناوگان دریایی خود انتخاب نمایید. سپس سعی کنید موقعیت ناوگان دریایی دشمن را شناسایی کرده و آنها را در کمترین زمان ممکن مورد هدف قرار دهید.

بهترین رکورد های نبرد ناوها
نام کاربریامتیازتاریخ ثبت
میانگین رکوردها
نام کاربریتعداد بازیمیانگین امتیاز
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir