توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
بازی بعدی
بازی قبلی
به سمت بهشت
  • برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. هم اکنون وارد شوید و یا اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، اینجا کلیک کنید...
  • برای مشاهده بازی ها لازم است افزونه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد؛ برای دریافت نسخه مرورگر IE فایل مربوطه را از اینجا و برای دانلود نسخه فایرفاکس یا اپرا فایل مربوطه را از اینجا دریافت و نصب نمایید.
تعداد بازی انجام شده: 0
تعداد رکوردهای ثبت شده: 0

در این بازی سبک رانندگی که مناسب رده سنین کودکان می باشد باید سعی کنید بیشترین مسافت ممکن را از میان موانع موجود بپیمایید.

راهنمای بازی: پس از شروع بازی باید سعی کنید چرخ دستی خود را از میان موانع موجود عبور داده و مسافت بیشتری را بپیمایید. دقت داشته باشید که سرعت چرخ دستی و شیب زمین رفته رفته افزایش یافته و بر پیچیدگی موانع نیز افزوده خواهد شد.

برای پرش از روی موانع از کلید جهت نمای بالا یا W و برای فرار از موانع همتراز با چرخ دستی از کلید جهت نمای پایین استفاده کنید. همچنین می توانید به منظور کاهش سرعت چرخ دستی از کلید جهت نمای چپ و یا کلید Space استفاده نمایید. ضمناً اگر تمایل دارید با سرعت بیشتری برانید و از این طریق امتیازات بیشتری را کسب نمایید می توانید با فشردن کلید جهت نمای سمت راست، در مناطق نزدیکتر به جلوی صحنه (سمت راست صحنه) حرکت کنید.

بهترین رکورد های به سمت بهشت
نام کاربریامتیازتاریخ ثبت
میانگین رکوردها
نام کاربریتعداد بازیمیانگین امتیاز
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir