توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
بازی بعدی
بازی قبلی
صابرین
  • برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. هم اکنون وارد شوید و یا اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، اینجا کلیک کنید...
  • برای مشاهده بازی ها لازم است افزونه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد؛ برای دریافت نسخه مرورگر IE فایل مربوطه را از اینجا و برای دانلود نسخه فایرفاکس یا اپرا فایل مربوطه را از اینجا دریافت و نصب نمایید.
تعداد بازی انجام شده: 0
تعداد رکوردهای ثبت شده: 0

در این بازی فکری، باید سعی کنید سنگرهای گروهک های تروریستی ضد انقلاب را به خوبی شناسایی و موقعیت یابی کرده و آنها را از بین ببرید.

راهنمای بازی: در این بازی لازم است با ارائه گرای صحیح خمپاره به رزمندگان مسئول قبضه های خمپاره 60 و 80، سنگرهای گروهک های تروریستی ضد انقلاب را مورد هدف قرار داده و منهدم نمایید. بدین منظور می توانید با استفاده از کلیدهای جهت نمای بالا و پایین، و یا با استفاده از عملکردهای موس، زاویه شلیک را تعیین کرده و ضمن در نظر گرفتن جهت و سرعت وزش باد، با استفاده به موقع از کلید Space که بیانگر زمان و سرعت شلیک می باشد، خمپاره ها را به سمت اهداف شلیک نمایید.

بهترین رکورد های صابرین
نام کاربریامتیازتاریخ ثبت
میانگین رکوردها
نام کاربریتعداد بازیمیانگین امتیاز
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir