توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
بازی بعدی
بازی قبلی
مدافعان حرم
  • برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. هم اکنون وارد شوید و یا اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، اینجا کلیک کنید...
  • برای مشاهده بازی ها لازم است افزونه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد؛ برای دریافت نسخه مرورگر IE فایل مربوطه را از اینجا و برای دانلود نسخه فایرفاکس یا اپرا فایل مربوطه را از اینجا دریافت و نصب نمایید.
تعداد بازی انجام شده: 0
تعداد رکوردهای ثبت شده: 0

در این بازی اکشن سوم شخص، شما در نقش یکی از مدافعان حرم حضرت زینب(س)، به مبارزه با تروریست های تکفیری می پردازید.

راهنمای بازی:شما باید سعی کنید در حداقل زمان ممکن، تروریست های تکفیری را نابود کرده و امنیت را به منطقه بازگردانید. برای انجام این بازی لازم است از قابلیت های موس و کیبورد به طور همزمان استفاده کنید؛ به این معنی که هدف گیری و شلیک را توسط حرکات موس و حرکت به جناحین، خشاب گذاری، تعویض سلاح و... را توسط کلیدهای کیبورد کنترل نمایید.

جهت حرکت رو به جلو از کلید جهت نمای سمت راست و یا کلید D و جهت حرکت به سمت عقب، از کلید جهت نمای سمت چپ یا کلید A استفاده نمایید. همچنین جهت خشاب گذاری از کلید R و جهت تغییر سلاح، از کلید W استفاده نمایید. همچنین می توانید در مناطقی که موقعیت مناسبی برای سنگرگیری دارند (نظیر نزدیکی خودروها) با فشردن کلید Space سنگر بگیرید و از جان خود محافظت نمایید.

بهترین رکورد های مدافعان حرم
نام کاربریامتیازتاریخ ثبت
میانگین رکوردها
نام کاربریتعداد بازیمیانگین امتیاز
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir