جوار امام حسين بهتر از بهشت

 

 

اگر کسي از گناهان مي ترسد و نمي داند که آيا توبه اش پذيرفته شده است يا خير؟ رسول خدا (ص) وعده فرموده است که زوّار قبر حسين عليه السلام و عزادارانش را تنها نگذارد، در وحشتها و ظلمتها از آنان فرياد رسي بفرمايد.

در صحراي محشر که هر کس سر گرم خودش مي باشد عدّه اي در جوار امام حسين عليه السلام زير سايه عرش رحمتند، به قدري از مجالست با امام حسين عليه السلام مأنوسند و لذّت ميبرند که وقتي حوريان از بهشت برايشان پيغام مي فرستند که ما منتظر شمائيم، چرا نمي آئيد پاسخ مي دهند ما لذّت مجلس امام حسين عليه السلام را به مصاحبت با شما ترجيح ميدهيم.

 

24.jpg

 

راستي که جاي اميدواري است بقول شيخ شوشتري اگر مقام ما به حدّي نرسيده باشد که در اوّل محشر نزد امام حسين (ع) زير سايه عرش باشيم اميدواريم که در چاله و ظلمتکده جهنّم هم نباشيم پيغمبر ما نجات دهد.

 

 

 منبع: داستانهايي از زمين کربلا  ؛ ر- يوسفي

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir