گستاخي و کيفرش

 

حجة الاسلام و المسلمين آقاي حاج شيخ محصل يزدي صاحب مجله‏ي معارف جعفري فرمودند: چند نفر از مهريز يزد براي تقسيم ارث پدر پيش من آمدند يکي از اين وراث که زن بود به برادرها گفت: حضرت عباسي، به همديگر خيانت نکنيد!

 

12.jpg

 

يکي از برادرها زبان به گستاخي گشود با کمال بي شرمي گفت: اگر حضرت اباالفضل العباس عليه‏السلام قدرت داشت دست خودش را حفظ مي‏کرد! ديري نگذشت که اين فرد گستاخ تصادف کرد و دست و پايش خرد شد و در نتيجه به وضع فلاکت باري افتاد و تمام زندگيش از بين رفت.

 

 

منبع:کرامات باب الحوايج (زندگاني حضرت ابوالفضل العباس و سي و چهار کرامت و عنايت آن حضرت) ؛ سيد بشير حسيني ؛ نسيم حيات صفحه 59


 

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir