توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
پیش به سوی پیروزی
درباره بازی
در این بازی مبتنی بر قواعد فیزیکی، باید سعی کنید محموله های مهمات مورد نیاز مدافعان حرم را در عمق مواضع تروریست های تکفیری و تا آخرین حد ممکن به جلو پیش ببرید.
مدافعان حرم
درباره بازی
در این بازی اکشن سوم شخص، شما در نقش یکی از مدافعان حرم حضرت زینب(س)، به مبارزه با تروریست های تکفیری می پردازید و با نابودی تمامی آنها، امنیت را به سوریه باز می گردانید.
تطابق تصاویر اسلامی
درباره بازی
در بازی فکری، باید سعی کنید تصاویر اسلامی با موضوعات یکسان را یافته و آنها را با یکدیگر مطابقت دهید.
به یاد اروند
درباره بازی
در این بازی شما مسئولیت هدایت یک قایق تندروی عاشورا را در عملیات والفجر هشت به عهده داشته و باید سعی کنید بیشترین مسافت ممکن را از میان موانع مختلف بپیمایید.
نبرد ناوها
درباره بازی
در این بازی فکری باید سعی کنید ضمن پیش بینی محل استقرار ناوگان دریایی دشمن، نیروهای تحت امر خود را نیز به گونه ای چینش کنید که کمترین آسیب پذیری متوجه آنها باشد.
به سمت بهشت
درباره بازی
در این بازی سبک رانندگی که مناسب رده سنین کودکان می باشد باید سعی کنید بیشترین مسافت ممکن را از میان موانع موجود بپیمایید.
صابرین
درباره بازی
در این بازی فکری، باید سعی کنید سنگرهای گروهک های تروریستی ضدانقلاب را به خوبی شناسایی و موقعیت یابی کرده و آنها را از بین ببرید.
پرواز آزادی
درباره بازی
در این بازی می توانید با انجام ماموریتهای متفاوت، از آسمان هوایی جمهوری اسلامی ایران محافظت نموده و در نقش یک خلبان جنگنده ایرانی، توانایی های خود را محک بزنید.
بهترین رکورد ها
نام بازیکنامتیازعنوان بازیتاریخ ثبت
mrn2929 100پیش به سوی پیروزی1394/10/19
mrn2929 50پیش به سوی پیروزی1394/10/1
mrn2929 810تطابق تصاویر اسلامی1394/2/11
mrn2929 91به یاد اروند1394/2/13
میانگین رکوردها
نام بازیکنتعداد بازیامتیازعنوان بازی
mrn2929 2 75پیش به سوی پیروزی
mrn2929 1 810تطابق تصاویر اسلامی
mrn2929 1 91به یاد اروند
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir