توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
بازی بعدی
بازی قبلی
به یاد اروند
  • برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. هم اکنون وارد شوید و یا اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، اینجا کلیک کنید...
  • برای مشاهده بازی ها لازم است افزونه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد؛ برای دریافت نسخه مرورگر IE فایل مربوطه را از اینجا و برای دانلود نسخه فایرفاکس یا اپرا فایل مربوطه را از اینجا دریافت و نصب نمایید.
تعداد بازی انجام شده: 1
تعداد رکوردهای ثبت شده: 1

در این بازی شما مسئولیت هدایت یک قایق تندروی عاشورا را در عملیات والفجر هشت به عهده داشته و باید سعی کنید بیشترین مسافت ممکن را از میان موانع مختلف بپیمایید.

راهنمای بازی: جهت عبور از موانع می توانید از کلیدهای جهت نمای راست و چپ استفاده نمایید. همچنین دقت داشته باشید که رفته رفته سرعت قایق افزایش یافته و موانع بین راه نیز پیچیده تر می شوند. هر چه مسافت بیشتری را بپیمایید، امتیاز بیشتری را نیز کسب خواهید نمود.

بهترین رکورد های به یاد اروند
نام کاربریامتیازتاریخ ثبت
mrn2929 911394/2/13
میانگین رکوردها
نام کاربریتعداد بازیمیانگین امتیاز
mrn2929 191
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir