توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
بازی بعدی
بازی قبلی
پرواز آزادی
  • برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. هم اکنون وارد شوید و یا اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، اینجا کلیک کنید...
  • برای مشاهده بازی ها لازم است افزونه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد؛ برای دریافت نسخه مرورگر IE فایل مربوطه را از اینجا و برای دانلود نسخه فایرفاکس یا اپرا فایل مربوطه را از اینجا دریافت و نصب نمایید.
تعداد بازی انجام شده: 4
تعداد رکوردهای ثبت شده: 4

در این بازی می توانید با انجام ماموریت های متفاوت، از آسمان هوایی جمهوری اسلامی ایران محافظت نموده و در نقش یک خلبان جنگنده ایرانی، توانایی های خود را محک بزنید.

راهنمای بازی: شما می توانید قبل از شروع هر عملیات، هواپیمای دلخواه خود را انتخاب نموده و در حین پرواز نیز، با استفاده از کلیدهای جهت نمای چپ و راست، جهت پروازی خود را مشخص نموده و با استفاده از کلیدهای بالا و پایین، سرعت هواپیمای خود را افزایش و یا کاهش دهید.همچنین هر هواپیما دارای یک سامانه موشکی هوشمند با ظرفیت شلیک محدود (شلیک با استفاده از کلید W)، یک سامانه تیربار(شلیک با استفاده از کلید Space) و یک سامانه بمب افکن (شلیک با استفاده از کلید A) بوده و به قابلیت خروج اضطراری EJECT (با استفاده از کلید E) نیز مجهز گردیده است. در نظر داشته باشید که استفاده به موقع و صحیح از این قابلیت موجب افزایش امتیاز شما و استفاده بی موقع از آن (قبل از اینکه درصد سلامتی هواپیمای شما به کمتر از 15 برسد) به جهت از دست دادن بی دلیل هواپیما، موجب کسر میزان قابل توجهی از امتیاز شما خواهد گردید.

بهترین رکورد های پرواز آزادی
نام کاربریامتیازتاریخ ثبت
میانگین رکوردها
نام کاربریتعداد بازیمیانگین امتیاز
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir