توجه! برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، برای عضویت اینجاکلیک کنید...
بازی بعدی
بازی قبلی
پیش به سوی پیروزی
  • برای ثبت رکورد لازم است قبل از شروع بازی، وارد حساب کاربری خود شوید. هم اکنون وارد شوید و یا اگر هنوز عضو عاشورا نیستید، اینجا کلیک کنید...
  • برای مشاهده بازی ها لازم است افزونه Flash Player بر روی سیستم شما نصب باشد؛ برای دریافت نسخه مرورگر IE فایل مربوطه را از اینجا و برای دانلود نسخه فایرفاکس یا اپرا فایل مربوطه را از اینجا دریافت و نصب نمایید.
تعداد بازی انجام شده: 2
تعداد رکوردهای ثبت شده: 2

در این بازی مبتنی بر قواعد فیزیکی، باید سعی کنید محموله های مهمات مورد نیاز مدافعان حرم را در عمق مواضع تروریست های تکفیری و تا آخرین حد ممکن به جلو پیش ببرید.

راهنمای بازی:  از آنجا که این بازی بر مبنای قواعد فیزیکی طرح ریزی شده است باید حداکثر تلاش خود را به کار ببندید تا ضمن حرکت رو به جلو، محموله های مهمات همراه خود را که در اثر پستی بلندی های جاده و موانع بین راه، نظیر مین های کارگذاری شده توسط تروریست های تکفیری و یا حملات هوایی ائتلاف آمریکا به شدت ناپایدار و آسیب پذیر هستند، از دست ندهید.

جهت حرکت رو به جلو از کلید جهت نمای سمت راست و یا کلید D و جهت حرکت به سمت عقب، از کلید جهت نمای سمت چپ یا کلید A استفاده نمایید.

بهترین رکورد های پیش به سوی پیروزی
نام کاربریامتیازتاریخ ثبت
mrn2929 1001394/10/19
میانگین رکوردها
نام کاربریتعداد بازیمیانگین امتیاز
mrn2929 275
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir