کاري بکن کارستان

کاري بکن کارستان

سال 65 در رويارويى با دشمن متوجه شديم تانكهاى عراقى درست روبرويمان در فاصله يك كيلومترى در حال پيشروى هستند. آن موقع فرمانده دسته ادوات بودم. رو كردم به يكى از بچه ها به نام “مصطفى” و گفتم مى خواهم كارى كنى كارستان. او هم گفت به چشم و خمپاره را با فرمان آتش روانه كرد. قبل از شليك گفت: خدايا گلوله را به اين نيت شليك مى كنم كه اولين تانك دشمن را كه سرستون است منهدم كند. بعد عبارت “بسم الله قاصم الجبارين” را به زبان آورد و آتش كرد. با كمال تعجب همه با چشمان خودمان ديديم كه گلوله درست رفت داخل لوله تانك و آن را منفجر كرد. از خوشحالى هركس هر چقدر مى توانست پريد هوا و “مصطفى” غرق بوسه شد.

241.jpg

مائده ي آسماني

در عمليات بيت المقدس گم شدم و از واحد خودم دور افتادم. گرسنه و تشنه و سرگردان، نمى دانستم راه از كدام طرف است. مى ترسيدم به سمت دشمن بروم، چون دشمن و نيروهاى خودى در دو طرف من قرار داشتند. همين طورى، الله بختكى راه افتادم. خيلى زود به خاكريزى رسيدم. نگهبان ايست داد و گفت بيا نزديك. من از ترس نمى توانستم قدم از قدم بردارم. به هر تقدير، ديگر فرار ممكن نبود. نزديك رفتم. پرسيد كيستى؟ جواب دادم ايرانى ام، از تيپ 25 كربلا. بدون اين كه توضيح بيش ترى بدهم گفت: “مى دانستم ايرانى هستى و ساعت هاست سرگردانى. من آمده ام اين جا تا تو را نجات بدهم. تشنه و گرسنه هم هستى، برايت آب و ميوه و خوراكى آورده ام”. حسابى به من رسيد، بعد گفت: “از اين طرف بروى به واحد خودت مى رسى”. تعجب كردم كه او چه طور از وضعيتم خبر داشت. يعنى كسى مرا ديده و او را فرستاده بود دنبالم؟ بالاخره هم نفهميدم.

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir