معجزه صلوات

معجزه صلوات

در عمليات كربلاى 5 يك شب در سنگر نه نفره اى كه داشتيم به نيت چهارده معصوم (ع) چهارده هزار صلوات فرستاديم و بعد رفتيم پاى قبضه كاتيوشا. با نيروهاى ما كه از سنگر مخابرات آنجا رفته بوديم حدود بيست نفر مى شديم. در آن تاريكى شب همه مشغول پر كردن قبضه كاتيوشا بوديم كه يك گلوله توپ خورد نزديك چرخ عقب ماشين، سمت شاگرد. دو سه متر خاكريز كنار قبضه را به اطراف پرتاب كرد و دو نفر از بچه ها زير خاك مدفون شدند اما به بركت آن صلواتهاى نذرى هيچ كدام آسيب نديده و حتى يكى از آن تركشها به موشك انداز اصابت نكرده بود.

521.jpg

آية الکرسي

چند روز بيشتر به عمليات كربلاى هشت [18/1/66- شرق بصره، شلمچه] باقى نمانده بود. مى رفتيم “كانال ماهى”، يكى از محورهاى عملياتى براى شناسايى. بعضى از قسمتهاى اين منطقه با دشمن بيش از صد متر فاصله نداشت. نيروهاى بعثى با دوربينهاى مادون قرمز همه جا را زير نظر داشتند و ما معمولا آية الكرسى مى خوانديم و داخل آب مى شديم. بار سوم بود كه به شناسايى مى رفتيم تا محل سنگر و خاكريزهاى دشمن را معلوم كنيم. ساعت دوازده حركت كرديم. عمق آب حدودا يك متر بود. كلاههايى از جنس گونى به سرمان بود و قطب نماهايى به دستمان. 350 متر به خاكريز مانده آب تمام شد. با لباس غواصى زير نور منور مثل طلا در آب برق مى زديم. نمى دانستيم به كدام طرف برويم تا به آب برسيم. هر لحظه منتظر بوديم يكى بيايد و ما را به اسيرى ببرد. ده دقيقه به اين منوال گذشت. ظاهرا آيه كار خودش را كرده بود. آمديم و گزارش كرديم كه اين محور براى عمليات كردن مناسب نيست. به اين ترتيب جلو يك فاجعه گرفته شد.

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir