آموزش الله اکبر

آموزش الله اکبر

عمليات والفجر چهار [28/7/62 مال مريوان- منطقه عمومى پنجوين] كه شروع شد من در واحد تخريب بودم. بعد از عمليات يكى از دوستان كه عرب زبان بود با تعدادى از اسرايى كه گرفته بوديم صحبت مى كرد. آنها مى گفتند كه قبل از عمليات چند روز آموزش الله اكبر مى ديدند. منظورشان را نفهميديم. توضيح دادند كه يك عده دشمن فرضى مى شدند، ما حمله مى كرديم و آنها تكبير مى گفتند تا به اين وسيله ترسمان بريزد و موقعى كه شما عمليات مى كنيد و الله اكبر مى گوييد نترسيم. اما وقتى شما پيشروى مى كرديد و الله اكبر مى گفتيد باز هم ترسيديم چون با الله اكبر خودمان فرق داشت، بلكه هراسمان بيشتر از دفعه قبل بود!

134.jpg

کار خدا بود

شب عمليات بيت المقدس [10/2/61- جاده اهواز- خرمشهر] مرحله سوم آزادى “خرمشهر” بود. حركت كرديم و ساعت شش صبح رسيديم كنار “اروند رود”. دو تا نارنجكى كه در جيب فانوسقه داشتم بر اثر سينه خيز رفتن سرهايشان باز شده بودند و به هيچ چيز جز خود جيب، بند نبودند. كار خدا بود كه با آن همه جست و خيز منفجر نشده بودند. آمديم اسرا را به عقب ببريم. از ترس هر چه داشتند از ساعت و پول و ساير اشيا به بچه ها مى دادند كه قبول نمى كردند. ديدنيترين صحنه وقتى بود كه يكى از برادران اسرا را به ستون يك به صف كرد و خودش جلو ايستاد و بدو- رو داد. او مى گفت “الله واحد” و آنها جواب مى دادند “خمينى قائد”.

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir