بوسيدن دست و پاى مادر

خاطراتی بیاد شهيد محمد كريمى

تشكيل هيأت جانبازان حضرت على اكبر عليه‏السلام

اول محرم سال شصت به مرخصى آمد و هيأت جانبازان حضرت على اكبر عليه‏السلام را در محل تأسيس كرد. انگيزه‏ى اين عملش، جلوگيرى از پرسه زدن جوانان در محل بود كه خيلى هم مورد استقبال قرار گرفت. هنوز هم پس از گذشت سال‏ها از شهادتش، اين هيأت در ايام محرم به منزل ما مى‏آيند. او در شب هفتم محرم پس از اتمام مرخصى، به جبهه برگشت و دو ماه بعد شهيد شد (مجله‏ى خانواده، ش 60، 1 / 9 / 73، ص 18)

راوى: پدر شهيد

420.jpg

بوسيدن دست و پاى مادر

محمد در هفتم محرم سال شصت نزد من آمد و شروع كرد به بوسيدن دست و پايم. از او پرسيدم: «پسرم! چرا اين كار را مى‏كنى؟». او گفت: «مادر! من مى‏دانم كه ديگر برنمى‏گردم، پس بايد حتما مرا حلال كنى و از من راضى باشى».

راوى: مادر شهيد

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
حسین میناکارده
0 #1 حسین میناکارده 1392-09-06 20:14
اسلام را ياري كنيد كه ان شاءالله فرج امام زمان(عج) فرا مي رسد و دنيا را از عدل و داد پر مي كند. شهيد محمود كرمي مجومرد
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir