پرواز به سوى آسمان بى‏كران

پرواز به سوى آسمان بى‏كران

بیاد شهيد قدرت الله متين راسخ

هنگامى كه براى آخرين بار مى‏خواست به جبهه برود، شب هنگام در خواب ديدم كه او در كوچه از ما خداحافظى مى‏كند در حالى كه از ما دور مى‏شد، كم‏كم به سوى آسمان بى‏كران پرواز مى‏كرد. وقتى به انتهاى كوچه رسيد ديگر كاملا عروج گرفته بود. در اين هنگام بود كه از خواب پريدم و صبح كه عازم جبهه مى‏شد، من چيزى از خواب خودم نگفتم.

133.jpg

به هر حال، او از ما خداحافظى كرد و با پدر پيرش - كه در آن موقع هفتاد سال داشت و يك سال پس از شهادت او به رحمت خدا رفت - خداحافظى كرد. پدرش گفت: «قدرت جان! دوباره مى‏روى كربلا؟». گفت: «بله پدرجان! مى‏روم كربلا و فرزندانم را به شما مى‏سپارم». با پدر دامادمان هم - كه مغازه‏اش سركوچه قرار داشت - خداحافظى كرد و گفت: «دخترم را به شما مى‏سپارم» (مجله‏ى خانواده، ش 177، 1 / 10 / 78، ص 27)

راوى: همسر شهيد

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
حسین میناکارده
0 #1 حسین میناکارده 1392-09-06 20:13
اسلام امام، اسلام مهدى«عج» است و اسلام مهدى«عج»، اسلام حق است. شهيد حميدرضا صالح پور
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir