سرپناه

سرپناه

از طرف سپاه اعلام کردند کساني که خانه ندارند بيايند ثبت نام کنند تا در نوبت قرار بگيرند. من هم از طريق يکي از دوستان حسن باخبر شدم. هر چه اصرار کردم و گفتم: «برو ثبت نام کن، ما ما سه تا بچه داريم و مستأجري برايمان سخت است» زير بار نمي رفت.

مي گفت: «کساني هستند که چهار يا پنج بچه دارند، آنها از من واجب ترند.»

تازه به منطقه رفته بود. يکي از دوستانش با من صحبت کرد و گفت: «شما در اولويت هستيد.» من هم با کمک دوستش ماشين را فروختم و پولش را براي ثبت نام خانه واريز کردم.

از منطقه که برگشت موضوع را به او گفتم. خيلي عصباني شد.

گفت: «از من واجب تر هستند، حالا خانه مي خواهي چه کني؟»

اما ديگر فايده نداشت. من ماشين را فروخته بودم و در نوبت خانه بوديم. وقتي خانه را به ما تحويل دادند، حسن ديگر شهيد شده بود.

585.jpg

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir