قدرش را بدان

قدرش را بدان

نه اينکه ديده بود آقاجان شب ها که به خانه بر مي گردد برايم کيهان و اطلاعات مي خرد؛ به غير از کيهان و اطلاعات، چند تا روزنامه ديگر هم مي خريد و مي آورد. يک روز هم آقاجان از خانه بيرون مي رفت؛ گفتم: «آقاجون دوست هام مي خوان بيان، يه خورده ميوه و شيريني بگيرين.»

آن روز حاجي زودتر از هميشه برگشت، حتي زودتر از پدرم. ميوه و شيريني خريده بود. بعدها توي زندگي هم همين طور بود. اصلاً احتياجي نبود من و بچه ها از آنچه که توي دلمان بود حرفي به زبان بياوريم.

آقاجان پرسيد: «تا امروز به تو چيزي راجع به شوهرت گفتم؟»

تعجب کردم، دل توي دلم نبود. مي خواستم بدونم چي شده، گفتم: «نه!»

آقاجان گفت: «قدر شوهرت را بدان؛ اين قدر ارزش داره که حتي روزي سه بار کفش هاش را پيش پايش جفت کني.»

گفت: «اين را تا به امروز نگفته بودم، چون تو دخترمي.»

374.jpg

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir