آرزوها

آرزوها

ذبيح الله از جبهه آمده بود و حسابي با بچه ها گرم گرفته بود. صداي در آمد. «حسن لهروي» بود؛ آمد توي منزل، وقتي چشمش به صحنه هاي عاطفي پدر و فرزندان افتاد، رو کرد به او و گفت: «عامري جان! بهتره از اين به بعد تو بموني و به بچه هات برسي! تو ديگه نبايد بري! من جاي تو مي رم. اين بچه ها پدر مي خوان! اگه تو شهيد بشي، اين چهار تا بچه ...! بيا و از رفتن بگذر!»

599.jpg

ذبيح گفت: «خدا نعمت هاش رو بر من تمام کرده. زن خوب، بچه هاي خوب! نعمت هاي جورواجور به من داده. يک چيز فراتر از اين ها ازش خواسته ام. براي رسيدن به اين مقصد! نگران بچه هاي من نباش، خدا شيرزني به من داده که به خوبي مي تونه از عهده ي همه ي کارهاشون بر بياد!»

هنوز لبخند بر لب داشت. رو به حسن کرد و گفت: «ناقلا! فکر مي کني من رو زمين گير کني و خودت شربت شهادت رو بخوري؟ نه حسن جان! شما بمون، جووني، آرزوهاي جورواجور داري، ما به آرزوهاي دنيايي مون رسيده ايم!»

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
فریدون
+1 #1 فریدون 1391-04-21 16:12
انشا الله خداوند به شما توفیق عنایت فرماید که انسان واقعا با خواندن مطالب این سایت دگرگون میشود دستتان درد نکند و اجرتان با سید الشهدائ اقا امام حسین ع
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir