حرفها ناگفته را

حرفها ناگفته را

قبل از عمليات بدر يک شب به منزل آمد نمازش را خواند، گويي اين آخرين نمازي بود که در منزل مي خواند و آخرين خداحافظي بود، هيچ وقت از عمليات حرفي نمي زد و يا از شهيد شدن خودش چيزي نمي گفت ولي هميشه از من طلب حلاليت مي کرد ...

چند روز مانده به عيد خبر آوردند آقا مهدي شهيد شده، مهدي شهيد شده بود و هيچ کس جرأت گفتن آن را به من نداشت، همه از علاقه ي من نسبت به آن بزرگ خبر داشتند ... وقتي مهدي شهيد شد خانه ي ما در اهواز بود با خودم گفتم فرصت خوبي است که از اهواز تا اروميه کنار جنازه مهدي بنشينم و حرفهاي ناگفته را برايش بگويم نمي دانستم مهدي هم مثل برادرش مفقود الجسد است.

صفينه تنها برگشت به اروميه آن سال عيد نداشت اما راضي بود به رضاي خدا.

39.jpg

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir