دعا کن!

قبل از شروع مراسم عقد، علي آقا رو به من کرد و گفت: «شنيده ام که عروس در مراسم عقد هر چه از خداوند بزرگ بخواهد اجابتش حتمي است». نگاهش کردم و گفتم: چه آرزويي داري؟ در حالي که چشمان مهربانش را به زمين دوخته بود .

گفت: «اگر علاقه اي به من داريد و اگر به خوشبختي من مي انديشيد، لطف کنيد و از خدا برايم سرانجام با شهادت را بخواهيد.» از اين جمله ي علي تنم لرزيد. چنين آرزويي براي يک عروس، در استثنايي ترين روز زندگي، بي نهايت سخت بود، سعي کردم طفره بروم اما علي قسم داد. در اين روز اين دعا را در حقش کرده باشم، به ناچار قبول کردم ...

579.jpg

اجابت شد

هنگام خطبه عقد از خداوند بزرگ، هم براي خودم و هم براي علي طلب شهادت کردم و بلافاصله با چشماني پر از اشک نگاهم را به صورت علي دوختم، آثار خوشحالي در چهره اش آشکار بود. از نگاهم فهميده بود که خواسته اش را به جاي آوردم. مراسم ازدواج ما در محضر شهيد محراب آيت الله مدني و تعدادي از برادن پاسدار برگزار شد و نمي دانم اين چه رازي است که همه پاسداران اين مراسم، داماد مجلس و آيت الله مدني، همگي به فيض شهادت نائل آمدند!

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
zahra
-1 #2 zahra 1391-04-29 09:11
مثل همیشه عالی بود.
 
 
رسولیان
+1 #1 رسولیان 1390-02-09 06:40
مدیریت محترم سایت
باسلام
لطفا اگر امکان دارد از خاطرات دوران اشغال خرمشهر بگویید . از خیانتهای بنی صدر ، دلاوری های جهان آرا. شاید اونایی که هنوز نمیخواهند بفهمند یه تلنگری بخورند. انشاالله
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir