نشان دادن معجزه به شيعيان خود

 

از امام محمد باقر عليه‏السلام روايت شده است که بعد از امام علي و امام حسن عليهماالسلام جمعي از شيعيان خدمت آقا امام حسين عليه‏السلام آمدند و عرض کردند: يابن رسول الله! ايشان از عجايب به ما نشان مي‏دادند ما از شما 

مي خواهيم که اين معجزات را به ما نشان دهيد. حضرت فرمودند: اگر پدرم را ببينيد او را مي‏شناسيد؟ گفتند: آري! ما خدمت آن حضرت رسيده‏ايم و آن آقا را مي‏شناسيم. سپس ايشان پرده را کنار زدند و فرمودند: پس نظر کنيد، وقتي آن‏ها نظر کردند، ديدند که حضرت به بهترين هيبت نشسته است، سپس پرده را به حالت اول درآوردند، جماعت گفتند: شهادت مي‏دهيم که او خليفه‏ي بر حق بوده و شما که پسر او هستي امام بر حق هستي. 

 

19.jpg

 

منبع: کرامات حسينيه و عباسيه  ؛ موسي رمضاني‏پور  نوبت چاپ: هفتم تاريخ چاپ: زمستان 1386 چاپ: محمد (ص) ناشر: صالحان  صفحات 41 و 42

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
منتظره مهدی
0 #1 منتظره مهدی 1394-04-10 15:43
سلام از وبلاگ من هم دیدن کنید.zohor-mehd i.blogfa.com
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir