توقعات امام زمان از شیعیان

  پرهيز از افراط و تفريط:

امام زمام (عج) در توقيعي مي فرمايند:

«تقوا پيشه کنيد، تسليم ما باشيد و کار را به ما واگذاريد که بر ماست شما را از سرچشمه سيراب بيرون آوريم چنانکه بردن شما به سرچشمه از سوي ما بود ... به سمت راست ميل نکنيد و به سوي چپ نيز منحرف نشويد.» (1)

 24.jpg

توجه به آن حضرت همراه با محبت

امام زمان (ع) در توقيع شريفي خطاب به شيعيان مي فرمايند: «توجه خود را همراه با محبت و دوستي به سوي ما قرار دهيد و در مسير دستورات روشن و قطعي دين حرکت کنيد که همانا من براي شما خيرخواهي مي کنم و خداوند گواه است بر من و شما و اگر نبود علاقه ما به نيکو بودن شما و رحمت و مهربانيمان بر شما، به سخن گفتن با شما نمي پرداختيم.»(2)

 

ولايت حضرت علي (ع)

در تشرف مرحوم علي بغدادي (ره) در مسير کاظمين، ايشان پرسش هايي را از محضر امام زمان (ع) مي پرسد از جمله مي گويد:

پرسيدم: «روزي نزد مرحوم شيخ عبدالرزاق که مدرس حوزه بود، رفتم. شنيدم که بر روي منبر مي گفت: کسي که در طول عمر خود روزها روزه باشد و شب ها را به عبادت به سر برد و چهل حج عمره بجاي بجاي آورد و در ميان صفا و مروه بميرد ولي از دوستداران و محبان و مواليان اميرالمؤمنين (ع) نباشد براي او چيزي محسوب نمي شود.» امام زمان (ع) فرمودند: «آري والله براي او چيزي نيست.»

 2.jpg

توسل به حضرت زينب (ع) جهت تعجيل در فرج

در تشرف آقا شيخ حسن سامرايي (ره) در سرداب مقدس، حضرت فرمودند: «به شيعيان و دوستان ما بگوييد که خدا را قسم دهند به حق عمه ام حضرت زينب (ع) که فرج مرا نزديک گرداند.» (3)

 

عرضه اعمال به محضر مقدس امام زمان (عج)

در تشرف مرحوم شيخ محمد طاهر نجفي (ره) خادم مسجد کوفه، حضرت مي فرمايند: «آيا ما شما را هر روز رعايت نمي کنيم؟ آيا اعمال شما بر ما عرضه نمي شود؟»

 

شيعيان چرا ما را نمي خواهند؟!

مرحوم حاج محمد علي فشندي تهراني (ره) مي گويد که در مسجد جمکران سيدي نوراني را ديدم، با خود گفتم اين سيد در اين هواي گرم تابستاني از راه رسيده و تشنه است ظرف آبي به دست او دادم تا بنوشد و گفتم: آقا! شما از خدا بخواهيد تا فرج امام زمان (ع) نزديک گردد. حضرت فرمودند: «شيعيان ما به اندازه آب خوردني ما را نمي خواهند. اگر بخواهند و دعا کنند فرج ما مي رسد.»

 

اخلاص در عمل

يکي از علماي بزرگ اصفهاني مي گويد: «شبي در عالم رؤيا امام زمان (ع) را ديدم. به ايشان عرض کردم چه کنم که به شما نزديک شوم؟» فرمودند: «عملت را عمل امام زمان (ع) قرار بده.» من به ذهنم رسيد که يعني در مورد هر کاري ببين اگر امام زمان (ع) اين کار را مي کند تو هم انجام بده. پرسيدم: «چه کنم که در اين امر موفق باشم؟!» فرمود: «الاخلاص في العمل؛ يعني، در کارهاي خود اخلاص داشته باش.»(4)

 

بردباري و شکيبايي

در تشرف مرحوم سيد کريم پينه دوز (ره) از اخيار تهران که در خانه اجاره اي زندگي مي کرده است و با پايان يافتن مدت اجاره دچار رنج و زحمت مي گردد ضمن اينکه به او بشارت مي دهند، نگران نباشيد منزل درست مي شود مي فرمايند: «دوستان ما بايد در فراز و نشيب ها شکيبا و بردبار باشند.»(5)

 

تحصيل معارف اهل بيت (ع)

مرحوم آيت الله ميرزا مهدي اصفهاني (ره) که سال ها در نجف اشرف نزد علماي بزرگ دانش آموخته بود و اجازه اجتهاد از مرحوم آيت الله ناييني (ره) داشت و به دنبال درک حقايق، مباحث فلسفه را نزد استادان فن تا بالاترين رتبه خوانده بود؛ مي گويد: «ديدم دلم آرام نگرفته و به درک حقايق عالم توفيق نيافته ام. رو به عرفان آوردن و مدتي از محضر استاد عارفان و سالکان آقا سيد احمد کربلايي (ره) استفاده مي کردم تا از نظر ايشان به حد کمال قطبيت و فناء في الله رسيدم. اما ديدم اين مطالب و اين رفتارها با ظواهر قرآن و سخنان اهل بيت عليهم السلام موافق نيست و به آرامش و اطمينان قلب نرسيده بودم.» مرحوم ميرزا مهدي اصفهاني (ره) تنها راه نجات را در توسل به پيشگاه حضرت مهدي (ع) مي بيند، به همين جهت مي گويد: «خود را از بافته هاي فلاسفه و افکار عرفان خالي کردم و با کمال اخلاص و توبه به آن حضرت توسل پيدا کردم. روزي در وادي السلام نزد قبر حضرت هود و صالح عليهماالسلام در حال تضرع و توسل بودن که حضرت صاحب الزمان (عج) را مشاهده کردم.» ايشان فرمودند: «طَلَبُ المَعارِفِ مِن غَيرِ طَريقِنا اَهل البيت مُساوِقَّ لِلأنکارنا و قَد اَقامني الله و انا الحُجّه بنُ الحسن؛ يعني، جست و جوي معارف و شناخت طريق از غير مسير ما اهل بيت طهارت مساوي است با انکار ما و همانا خداوند مرا براي هدايت بشر برپا داشته است و من حجه بن الحسن هستم.» مرحوم اصفهاني (ره) مي گويد: «پس از آن از فلسفه و عرفان بيزاري جستم و تمامي نوشته هاي خود را در اين موارد به رودخانه ريختم و به سوي قرآن و احاديث پيامبر (ص) روي آوردم.»

 

کمک به مردم

در توقيعي شريف، به مرحوم آيت الله العظمي حاج سيد ابوالحسن اصفهاني (ره) دستور دادند: «اُرخِص نَفسَک وَ اَقبِل مجلِسَک فِي الدِّهليز واقضِ النّاس نحن نَنصُرکُ؛ يعني، خودت را براي مردم ارزان کن! و در دسترس همه قرار بده و محل نشستن خود را در دهليز خانه ات قرار بده تا مردم سريع و آسان با تو ارتباط داشته باشند و حاجت هاي مردم را برآورد، ما ياريت مي کنيم.»(6)

 

توجه به پدر و مادر

در احوالات يکي از محبان و شيعيان آمده که پدر پيري داشت و بسيار به او خدمت مي کرد. ايشان شب هاي چهارشنبه به مسجد سهله مي رفت اما پس از مدتي اين کار را ترک نمود. دليل آن را پرسيدند، گفت چهل شب چهارشنبه به مسجد سهله رفتم در شب آخر نزديک مغرب تنها به مسجد سهله مي رفتم عرب بياباني را ديدم سوار بر اسب که سه بار به من فرمود: «از پدرت مراقبت کن.» من فهمديم که امام زمان (ع) راضي نيستند من پدرم را بگذرام و به مسجد سهله بروم.(7)

 20.jpg

توسل به قمر بني هاشم (ع)

از مرحوم آيت الله مرعشي نجفي (ره) نقل شده است که يکي از علماي نجف اشرف که به قم آمده بود مي گفت: «مدتي براي رفع مشکلي به مسجد جمکران مي رفتم و نتيجه نمي گرفتم روزي هنگام نماز دلم شکست و عرض کردم مولا جان! آيا بد نيست با وجود امام معصوم (ع) به علمدار کربلا قمر بني هاشم (ع) متوسل شوم و او را در نزد خدا شفيع قرار دهم؟!» در حالتي ميان خواب و بيداري امام زمان (ع) فرمودند: «نه تنها بد نيست و ناراحت نمي شوم بلکه شما را راهنمايي مي کنم که چون خواستي از حضرت ابوالفضل العباس (ع) حاجت بخواهي اين چنين بگو: يا أبالغوث ادرکني.»(8)

 

احترام به قرآن

در تشرفي که براي مرحوم حاج شيخ محمدحسن مولوي قندهاري در حرم مطهر ابوالفضل العباس (ع) روي داده است ايشان مي گويد ديدم قرآني روي زمين بر سر راه افتاده است به من فرمودند: «هوشيار باش و به قرآن احترام کن. من خم شم و قرآن را برداشتم و بوسيدم و در قفسه گذاشتم.»(9)

 

خدمت به محرومان

آقاي محمد علي برهاني مي گويد در خرداد 1358 هـ.ق براي رسيدگي به مردم محروم منطقه فريدن رفته بودم. هنگام بازگشت ماشين خراب شد و در بيابان تنها ماندم. ديدم چاره حز توسل به مولايم حضرت صاحب الزمان (ع) نيست، به آن حضرت متوسل شدن و گفتم: «يا اباصالح المهدي! ادرکني.» ناگهان وجود مبارک امام زمان (ع) تشريف آوردند و ضمن بشارت به آمدن وسيله نقليه فرمود: «ما هم اينجا رفت و آمد مي کنيم. شما هم خيلي مأجوريد چون خدمت به محرومين مي کنيد. و اين روش جدّم حضرت علي (ع) است. تا مي توانيد در حدّ تمکّن به اين طبقه خدمت کنيد و دست از اين کار بر نداريد که کار خوبي است.»(10)

 

روضه حضرت ابوالفضل (ع)

در تشرّف آقاي محمد علي فشندي تهراني (ره) پس از اينکه نماز امام حسين (ع) در شب هشتم ذيحجه را به او ياد مي دهند حاج محمد علي مي پرسد: «فردا شب امام زمان (ع) در چادرهاي حجاج مي آيد و به آنان نظر دارد؟» فرمود: «در چادر شما مي آيند چون فردا شب مصيبت عموريم حضرت ابوالفضل (ع) در آن خوانده مي شود.»(11)

 

ايران شيعه، خانه ماست

مرحوم آيت الله ميرزا محمد حسن نائيني (ره) در دوران جنگ جهاني اول و اشغال ايران توسط قواي انگليس و روس خيلي نگران بودند از اين که کشور دوستداران امام زمان (ع) از بين برود و سقوط کند. شبي به امام عصر (ع) متوسل مي شود و در خواب مي بيند ديواري است به شکل نقشه ايران که شکست برداشته و خم شده است و در زير اين ديوار تعدادي زن و بچه نشسته اند و ديوار دارد روي سر آنها خراب مي شود. مرحوم نائيني چون اين صحنه را مي بيند بسيار نگران مي شود و فرياد مي زند: «خدايا، اين وضع به کجا خواهد انجاميد؟» در همين حال مي بيند حضرت ولي عصر (ع) تشريف آوردند و با دست مبارکشان ديوار را که در حال افتادن بود گرفتند و بلند کردند و دوباره سر جايش قرار دادند و فرمودند: «اينجا (ايران شيعه)، خانه ما است. مي شکند، خم مي شود، خطر است ولي ما نمي گذاريم سقوط کند ما نگهش مي داريم.»(12)

 31.jpg

مواظبت بر قرائت و خواندن قرآن

در تشرّف شيخ محمد حسن مازندراني که به بيماري سل مبتلا بوده است او را شفا مي دهند و به او مي فرمايند: «بر ت باد به مواظبت بر قرائت قرآن.» (13)

 

 

پی نوشتها :

(1)    بحارالانوار ، ج 52 ، ص179

(2)    بحارالانوار ، ج53، ص179

(3)    شیفتگان حضرت مهدی (عج) ، ج 1 ، ص 251-184

(4)    شیفتگان حضرت مهدی (عج) ، ج 1 ، ص 261

(5)    کرامات العالمین ،ص118

(6)    شیفتگان حضرت مهدی (عج) ، ج 6، ص198

(7)    نجم الثاقب ، ص 284

(8)    توجهات حضرت ولی عصر ، ص 160

(9)    ملاقات با امام زمان (عج) ، 330

(10)شیفتگان حضرت مهدی (عج) ، ج 1 ، ص 113

(11)شیفتگان حضرت مهدی (عج) ، ج 1 ، ص 149

(12)ملاقات با امام عصر (عج) ، ص 137

(13)برکات حضرت ولی عصر (عج) ، 306

 

 

اضافه کردن نظر

با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود خدمات رسانی پایگاه جامع عاشورا نقش کاملا موثری ایفا می کنند لذا صمیمانه از شما خواهشمندیم با عنایت به حدیث شریف نبوی که «مومن آیینه مومن است»، شما نیـز آیینه ما باشیـد و با یادآوری نقاط قوت و ضعف پایگاه جامع عاشورا، ما را از این فیض الهی محروم نفرمایید.

چند نکته:
• نظرات شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت منتشر خواهد شد.
• نظرات تکراری و تبلیغاتی(به جز وبلاگ ها) تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• در صورتی که نظر شما نیاز به پاسخ دارد، پاسخ خود را در ذیل همان موضوع دنبال فرمایید.

نظرات  

 
سارا
+2 #143 سارا 1395-04-27 15:43
:D عالی بود
 
 
مهدی
+1 #142 مهدی 1394-09-01 22:43
دوستان امام زمان تا هنگام ظهورخودشان را معرفی نمی کنند ممکن است بعضی ازما ایشان راببینیم ولی از مقام وجایگاه او هیچ کس حتی نزدیکانش هم خبر ندارند طبق روایات
 
 
فاطمه
+3 #141 فاطمه 1394-07-26 23:10
سلام

اگر خواسته همه ما ظهور آقا بود حتما میومد
 
 
محمد
+8 #140 محمد 1394-06-19 00:46
با سلام.من 19ساله که اهل سنت هستم که با مشکلات زیادی روبه رو شدم حال میخوام به برادران اهل تشیع بپیوندم. شاید رحمت امام زمان قرار گرفتم کمکم کنید
 
 
یازهرا
+6 #139 یازهرا 1394-04-13 01:01
سلام ممنون از مطالبتون
ان شاء الله و به حق حضرت زینب وعلمدار کربلا حضرت عباس امام زمان ظهورکند وما از یارانشون باشیم یامولای کجایی این غیبت از بی عرضه گی ماست
اللهم عجل لولیک الفرج
 
 
مهدی
+14 #138 مهدی 1393-12-11 20:48
یادمان باشد امام زمان آمدنی نیست...... آوردنیست.
 
 
پریسا
-4 #137 پریسا 1393-12-10 21:28
مطالب عالی بود ولی مطلبی که من میخواستم نبود :oops:
 
 
...
+11 #136 ... 1393-12-02 18:53
اللهم عجل لولیک الفرج...بحق عمه جان زینب کبری(ع)...
برای تعجیل در فرج صلوات...
 
 
سام درخشانی
+4 #135 سام درخشانی 1393-11-06 18:49
دوستون دارم بچه ها

عالی بود ممنونم :P :P :P :P :P :P :P
 
 
محمد رضا گلزار
+4 #134 محمد رضا گلزار 1393-11-06 18:46
سلام به طرفداران خوبم...
ای کاش ما هم می توانستیم امام زمان عج را ببینیم....
 
 
ف
+6 #133 ف 1393-10-05 02:55
سلام
خدا قوت و اینکه خیلی سخنان مفیدی بود.
در مورد جمله «ایران شیعه، خانه ی ماست» آقای رایفی پور این رو ب این شکل میخونه:ایران، شیعه خانه ماست!
و سوال اینکه کدام طرز خواندن صحیح تر است؟ اینکه ایران خانه امام علیه السلام است یا محل تجمع شیعیان؟
ممنونم
 
 
عزتی
+9 #132 عزتی 1393-09-26 16:30
یا مهدی ادرکنی ! اللهم عجل لویک الفرج ... بیایید برای ولی امرمون زیارت عاشورا بخونیم ... توسل و دعا رو جدی بگیریم ...علی یارتون ... یا حق
 
 
منتظر مهدی فاطمه
+7 #131 منتظر مهدی فاطمه 1393-08-09 16:15
الهم عجل عجل عجل لولیک الفرج.
آقا جان چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی !!!
پنج صلوات با اخلاص به حق پنج تن برای ظهور آقا بفرستید یــــــــــــــ ـاران.
 
 
زینب
+5 #130 زینب 1393-08-08 14:19
عالی بود
الهم عجل لولیک الفرج
 
 
محمد
+2 #129 محمد 1393-08-05 22:46
اخه امام زمان نگاه کن ببین تو محرم طرف اهنگ گوش میکنه حرمت حسین عباس نداره واییییییییییییی ییییییییییییییی ییییییییییییییی ییییییییییییی :oops: :-x
 
 
چ س
+5 #128 چ س 1393-07-03 21:04
یا امام عزیز بیا وبه ما کمک کن
اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
 
 
زهرا
+12 #127 زهرا 1393-04-30 19:02
سلام اقا دلم براتون تنگ شده خسته شدم ازاین دنیای کثیف تورو خدابیا میخوام همین جمعه بیای خیلی دوستون دارم اقاجون
 
 
غریب زهرا کجایی
+8 #126 غریب زهرا کجایی 1393-04-23 16:22
اقا کجایی دلم تنگ است ولی نمیدانم چه کنم تو دنیا جز شما کسی را ندارم
 
 
زهرا
-2 #125 زهرا 1393-04-23 14:55
خوبه فقط بیشتر بنویسید :roll:
 
 
ناصر
+5 #124 ناصر 1393-04-06 13:24
صدقه برا سلامتی آقا امام زمان و قرائت زیارت عاشورا هدیه به مادر بزرگوار امام زمان و قرائت مدوام دعای سلامتی (اللهم کن لولیک ..) مخصوصا در قنوت نماز هامون و بعد نمازهامون یادمون نره و اینکه قبل از هر عملی که میخوایم انجام بدیم قبلش با خودمون بگیم آیا امام زمانم از این کارم راضی هستند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد اگه جواب مثبت بود که انجام بدین اگه جواب منفی بود انجام ندین (( التماس دعا شدیدا))
 
 
دلیری
+3 #123 دلیری 1393-03-19 11:50
با سلام
امام زمان (ع) می فرمایند : نادانان و کم خردان شیعه و کسانی که بال پشه از دینداری آنها محکم تر است ما را آزرده اند.
آیا واقعا ما منظر واقعی هستیم ؟
اگر هستیم ثابت کنیم.
 
 
فاطمه
+4 #122 فاطمه 1393-03-12 04:15
دعای ما و همینطور همه بهم دیگه اطلاع رسانی کنند بگید برای ظهور آقا دعا کنند . اللهم العجل لولیک الفرج . . ان شالله...بزودی
 
 
لادن
+2 #121 لادن 1393-03-11 13:57
واقعا خوبه ولی کم نوشته گذاشتین :-)
 
 
غمگین دل اقا
+2 #120 غمگین دل اقا 1393-01-22 17:44
چرا نوشته هم را نذاشتید توهین یا خوشتون نیومد حرف راست همیشه تلخ
 
 
غمگین دل اقا
+2 #119 غمگین دل اقا 1393-01-22 13:56
من بارها دیدم شخصی را ک در مورد اقا شعر میگه و خودش را دوستدار اقا معرفی کرده این شخص گناهانی مرتکبشده که خدا میدونه وای از دل اقا وای اینطورش هم دیده بودید؟
 
 
غمگین دل اقا
+3 #118 غمگین دل اقا 1393-01-22 13:40
با سلام من به این جوانها و اقا یون که طالب امام زمان هستن ی کوچولو بگم شما تا حالا واسه ظهور اقا چکار کردی/ی خانم تنها کاری که میتونه بکنه حجاب داشتنو کمتر در چشم نامحرم بودن /شما تا حالا تونستید چندتا بد حجاب بد حجاب را شرشون از سر ما کم کنید /بله ترس باعث میشه اینکار نکنید /پس خواهشا اقا اقا نکنید /اگه تا حالا 313مرد مرد واقعی داشتیم اقا میومد /شما که از ترس زندانوغیره بخاطر اقا حاضر نیتی از بد حجاب ادم درست کنی بشین سر جات اقا به حرف من و تو احتیاج نداره اگه می دونستادمیم خیلی وقته میومد نشستیم فقط از بد حجابی و فساد میگیم تو که حاضر نیستی چند تا بدحجاب را بترسونی یا ب خاطر مبارزه با فساد. زندان رفتن را بخاطر اقا تحمل کنی خواهشا دم از دوست داشتن اقا نزنید بخدا با این حرفاتون بیشتر ازارش میدیدمن بعنوان ی خانم از بیشتر اقایون گله مندم وضع امروز ما بخاطر بی غیرتی همین مردان است
 
 
مصطفی
+2 #117 مصطفی 1392-12-01 15:04
آقا سلیم بهتره شما از سایت یا وبلاگ رهنمودنگیری اگه بخوای باید به کسی مراجعه کنی که اگه یه شبهه شنیدی بجای دنبال جواب بودن برنگردی .یاحق
 
 
سلیم
+1 #116 سلیم 1392-11-23 04:03
سلام اگریه سنی بخوادشیعه بشه چکار باید بکنه واز نظر مادی و معنوی چی بهشمیرسه ممنون اگه جواب بدین
 
 
سحر
+3 #115 سحر 1392-11-06 18:43
خیلی سایت خوبی بود ممنون
 
 
دلباخته ی امام مهدی
+5 #114 دلباخته ی امام مهدی 1392-10-14 12:40
میخوام هر کاری بکنم تا هر وقت امام زمانم یه نیم نگاهی به من کرد ان شا الله ازم خشمگین و ناراحت نشه بلکه لبخند بزنه
خالصانه منتظرتم :sad:
 
 
محمد حسین احمدی
+6 #113 محمد حسین احمدی 1392-08-01 15:28
امام زمان (عج) می فرمایند: برای ظهور من بسیار دعا کنید که گشایش کار های شما در ان است.
 
 
مهدی امینی
+3 #112 مهدی امینی 1392-06-11 14:43
التماس دعا
 
 
حیدریم
+4 #111 حیدریم 1392-02-27 23:51
یعنی میشه که روزی را که آقا امام زمان میاد و ما رو جزء نوکراش حساب میکنه ببینیم ..............
خیلی ها این آرزو را داشتن که الان اثری از اونها روی زمین نیست.
ولی اگه آقا بخواد اونها هم دوباره بر میگردن.
با امید به اینکه از یاوران اون حضرت باشیم و از ما راضی باشند.
التماس دعا
 
 
بی پناه
+5 #110 بی پناه 1392-02-16 04:03
سلام آقاجان، من شرمنده ام من وببخش وشفاعت کن...خانوادم هم خیلی به کمکت احتیاج دارن هیچ کس روتنها وبی خانمان نذار...
التماس دعا
 
 
anooshiravan
+5 #109 anooshiravan 1392-02-13 04:40
:) السلام علیک یا حضرت صاحب الامر
برامون دعا کنید که قدر عمر و فرصتهامون رو بدونیم و توفیق ترک گناهان رو داشته باشیم و هممونطور که پاک به این دنیا اومدیم پاک هم از این دنیا بریم التماس دعا
 
 
ذ
+3 #108 ذ 1392-02-10 05:17
خدایابه حق خانم زینب ماروازیاران اقامون قراربده امین الهم عجل لولیک الفرج
 
 
بی پناه
+2 #107 بی پناه 1392-02-07 18:01
سلام آقاجون دلم گرفته خیلی دارم دق میکنم آقاجون بیا ،آقاجون به من روسیاه هم یه گوشه چشمی نگاه کن دارم داغون میشم کمکم کن من بدم شما که خوبی آقای بهم بدنکنین روتون رو ازم برنگردونین دلم می خواد برم یه جای که هیچ کس نباشه فریاد بکشم خدامو صدابزنم به خدا خیلی دلم گرفته کاش بیای و ما از این منجلاب رها بشیم آخ که چقدر دلم گرفته آخه چرا نمیگین چکارکنم کدوم راه درسته کدوم نادرست چکارکنم به کی بگم شما که از همه چیزآگاهین کمکم کنید دارم می سوزم خداکمکم کن به آبروی آقامون قسم کمکم کن .*التماس دعا*
 
 
 ياصاحب الزمان
+4 #106 ياصاحب الزمان 1392-02-07 02:17
سلام دوستاي خوب بيايد 1بارهم كه شده عمل كنيم به حرفايي كه ميزنيم تورخدا چقدر به گناهامون حسابرسي ميكنيم برادراي مومن از همين حالا شروع كنيم به خاطر مولامون به هيچ نامحرمي نگاه نكنيم
خواهراي زينبي به نامحرم رسيديم يه يا صاحب الزمان بگيم بدون هيچ نگاهي رد شيم
واسه سلامتي آقا آل ياسين بخوينم
روزي 100صلوات واسه ظهورش
آره به خدا ما نميخوايم مولا بياد
 
 
یه گناه کار
+2 #105 یه گناه کار 1392-02-05 14:40
بیاید از همین امروز روزی صد صلوات به نیت سلامتی و ظهور آقامون و اینکه خودش هوای ما رو داشته باشه تا از پیروان واقعی ایشان باشیم،بفرستیم من این کار رو از خیلی وقت پیش دارم انجام میدم وبا تمام وجود توجه ایشان را به خودم حس کردم .شمام همراهی کنید
 
 
امید ث
+3 #104 امید ث 1392-01-30 02:04
ای خدای مهربان ازتو می خواهیم ظهور آقا امام زمان(عج) را برسانی
مهدی جان بیا وجهان راپر ازعدالت کن.......
 
 
اميرجون
+2 #103 اميرجون 1392-01-30 01:47
هي خدا.ايشاا... كه زود اماممون بياد و مارو خوشحال كنه.ديگه از اين وشع خسته شدم
 
 
marefat
+2 #102 marefat 1392-01-22 00:35
با سلام خیلی ممنون از سایت خوبتان خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم ان شاء الله حضرت مهدی یک نظری به ما کند.
 
 
علی اریا
+3 #101 علی اریا 1392-01-19 01:27
قربون امام زمانم برم خدایا ما را از دوستداران و شیعیان واقعی ان حضرت قرار بده!امین.
 
 
kayan
+3 #100 kayan 1392-01-17 23:25
سلام به نویسنده عزیز از مطلبات خیلی خوشم اومد خدا اجرت بده....

اللهم عجل لولیک الفرج

به خدا امام زمان خیلی برایم کمک کرده تا به گناه نیفتم وقتی می خوام گناه انجام بدم به ایشون متوصل میشم امروز هم یکی از اون روزاست من خیلی دوسش دارم تو رو خدا دعا کنید ظهورشون دیر نشه :'(
 
 
ز-الف
+3 #99 ز-الف 1392-01-09 20:02
آقا جان
توروخدا ........یه نظر ....فقط یه نظر
 
 
علی-م
+2 #98 علی-م 1392-01-04 17:06
الاهن آدی و یادینان
یا امام زمان ، بو دنیادا ، هر کسین بیر کسی وار - بیز سنی سرور تانروخ - آدووا ، فعلووه رفتارووه قربان مهدی
هاموزو مهربان آلاهه تابشورام
 
 
بهنام ملاصادقی
+3 #97 بهنام ملاصادقی 1391-12-27 11:54
سلام مطلب خوبی تو وبلاگت زدی خوشم اومد
اگه خواستی به این وبلاگ هم سری بزن...

emam-da vazdahom.blogfa .com
 
 
محمدمحمدزادگان
+2 #96 محمدمحمدزادگان 1391-12-20 02:32
خیلی غالی بود به وبلاگم سربزنید
mohamad zadegan.blogfa. com:):'(
 
 
علی میرزایی
+3 #95 علی میرزایی 1391-12-16 14:22
با سلام خیلی سایت خوبی دارین.من از مطالب سایت شما در وبلاگ خودم استفاده کردم البته اگه مشکلی هست.به وبلاگ من سبزنید و اعتراض خود را بیانکنید تا مطالب حذف گردد.http://hey at-moheban-ahle be.blogfa.com/c ategory/1
 
 
ابوالفضل وحیدی آرانی
+3 #94 ابوالفضل وحیدی آرانی 1391-12-11 23:40
خدایا این بنده گنهکارت ،شرمنده امام زمان(عج) است .همانند سرباز صفری که در مقابل فرمانده کل قوا ئی که هر لحظه ممکن است او رااحضار کند ،می ترسد، زیرا هنوز الفبای احترام گذاشتن و خبر دار بودن را پس از 45 سال عمر به اتلاف گذراندن ،یاد نگرفته است.خدایا قلب امام زمانم (عج)را به من مهربان گردان زیرا او فرزند رسول رحمت للعالمین است.آمین
 
 
الی
+3 #93 الی 1391-12-11 03:31
عالیه خدا خیرتون بده.
بازم از این مطالب بذارین.
ان شاءالله که دلامون با نور معرفت و محبت حضرت صاحب الزمان روشن بشه. التماس دعا
 
 
چشمه
+1 #92 چشمه 1391-12-06 06:13
کشتی نساز ای نوح طوفان نخواهد آمد/برشوره زار دلها باران نخواهد آمد/رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن/آن مرد تا نیاید باران نخواهد آمد
 
 
علیرضاسعیدی عبدل ابادی
+1 #91 علیرضاسعیدی عبدل ابادی 1391-12-04 00:20
عمرم تمام شداز هجران روی تو ترسم به خاک برم شهاارزوی تو
 
 
سیبفلی
+2 #90 سیبفلی 1391-12-01 01:35
مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از دانشجویان بسیجی می فرمایند: “مواظب باشید دردام عنکبوت های دنیادار،دکان دارنیفتید. این روزها دکان دارهایی به اسم معنویت ادعا می کنند امام(عج) را دیده اند که هیچ واقعیت ندارد. حواستان باشد که اسیرآنها نشوید.”
 
 
دخیل المهدی
+1 #89 دخیل المهدی 1391-11-30 02:53
تا نیایی گره از کار بشر وا نشود الهم عجل لولیک الفرج ان شاالله
 
 
دخیل المهدی
+2 #88 دخیل المهدی 1391-11-30 02:49
فقط میگم که آقا تا نیایی گره از کار بشر وا نشود الهم عجل لولیک الفرج ان شاالله
 
 
یه بنده ی خدا(اگه لیاقت داشته باشیم)
0 #87 یه بنده ی خدا(اگه لیاقت داشته باشیم) 1391-11-28 17:43
سلام،آقا....... ...
 
 
hamid khodadadi
+2 #86 hamid khodadadi 1391-11-27 16:48
ای کسانی که این مطالب را خوانده اید شما را به حضرت ابوالفضل(ع) قسم میدم از ته دل برای ظهور مولاو آقامون امام زمان دعا کنید چون بعداز ظهور دنیا ازهمه لحاظ آباد میشه واین ظلم هایی که مادر حق امام زمان کردیم دلش را به درد آوردیم.
 
 
با امام زمان ملاقات کنید!!!
+6 #85 با امام زمان ملاقات کنید!!! 1391-11-26 00:36
سلام
راز ملاقات ما با امام زمان، انجام واجبات و ترک محرمات است.
 
 
313یار
+1 #84 313یار 1391-11-17 00:41
سلام
ممنون از سایت خوبتون.از مطلبتون تو سایتمون با ذکر منبع استفاده کردیم.
اللهم عجل لولیک الفرج
www.113yar.ir
 
 
mohsenreza
+6 #83 mohsenreza 1391-11-15 20:33
آقاجون شرمندتم...
 
 
لیلا احمدی
-3 #82 لیلا احمدی 1391-11-09 04:02
با سلام میشه در مورد مطلب من هم نظری دهید باتشکر
-------- --
پایگاه جامع عاشورا : دوست گرامی کدام مطلب ؟
 
 
لیلا احمدی
+3 #81 لیلا احمدی 1391-11-07 02:24
آقاجون فقط میتونم بگم شرمندتم
آقا جون روسیاهم
نکنه روت رو از من برگردونی
آقا جون میدونم که بدم اما... اقا جون به حق خوبات دستی به سرم بکش
اقا جون به حق مادر پهلو شکستت شفاعتم کن

مدیون خدائیم که اهل بیت رو نعمتی داده که وقتی یادشون میکنیم وبراشون ازته دل گریه میکنیم حتی حاضرنمیشیم با دنیا عوضش کنیم.
میخوام بگم امام حسین کمکم کن تا عمردارم دم درت کنیزیتو بکنم امام حسین اگه دیدی دنیا گولم زده یه سیلی بزن تو گوشم و بگو "بگیر بشین سرجات دختر مگه تو اونی نیستی که دم میزنی عاشقتم.
امام حسین فقط میخوام لحظه ایکه میمیرم تو به بالینم بیای و بگی دخترم نترس من شفاعتت میکنم.......... قربونت برم آقا که حر پشیمون و گنه کارو از خودت نروندی....
امام حسین منم پشیمون ودل خسته

"الهم عجل لولیلک الفرج
 
 
عبدالله جوان نگران
+2 #80 عبدالله جوان نگران 1391-11-06 03:48
سلام علیکم ورحمه الله تو مطالب بعضی ها دیدم که امامان یا صاحبان روح القدس رو در نظر نمیگیرند وبا ازدواج انتظار دارند ابلیس ودوستانش در فرزندانشون شریک نشند این یه نوع غفلت بسیار آشکاره ویا قران رو که به ولی عصر وصله وتوجه خاصی بهش داره از رو صوت میخونند ایا اینا کرند یا کور؟ دلهاشون وارونه است که شمرده شمرده نمیخونند تا پی به واقعیت معانی ومفهومشون ببرنددر مطالبی خوندم که میگفت در کتاب ادریس نبی نوشته که لازمه در نصف شب 4 رکعت نماز خوند کسی هست اثباتش کنه؟؟
 
 
عبدالله جوان نگران
+2 #79 عبدالله جوان نگران 1391-11-06 03:38
راستی بگم سوره قیامت مطالب سری داره ایه صدق فصلی و سوره اعلی ایه 15 جالبتره
 
 
عبدالله جوان نگران
+2 #78 عبدالله جوان نگران 1391-11-06 03:36
سلام علیکم ورحمه الله بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد وال محمد توکلت علی الله همانا iهر کس قران بخواند ولی عصر او را به معانی هدایت می کند بلکه شخص باید مطالب را در کتابهای دیگر هم جستجو کند تا ان مطالب به یاد او امده ومتوجه گردد هرکه کار درست را ملامت کند او منافق است پس الحمدلله اما در مورد صاحب روح القدس لازم دانستم بگویم از روی بی علمی اختلاف نکنیم صاحبان علم وتحقیق کنندگان می دانند وضعیت امام وولی عصر چگونه است ممکن است ایشان صاحب فرزندان کاملا مومن باشد تا اسرار ایشان را حفظ کنند واما بر شما است چنانچه او را تصدیق میکنید در مواضع حضورش ویاد او که نشان حضور یا توجه اوست صلوات بفرستید همین وتجسس نکنید یاد دادن علم از ناحیه انهاست انها به ما علم دارند پس نیکو ودر حد شان شخص ونسبت به وضعیتش به او علم می دهند انها داناترند از ما بر خودمان اما برای علم بیشتر باید راز نگهدار بود ونه فتنه انگیز وگمراه گر که توبه سختتر از گناه کردن است والسلام علیکم ورحمه الله من جوانی امروزیم
 
 
nashenas
+3 #77 nashenas 1391-11-01 03:10
اللهم عجل الولیک الفرج (عج) ، یا امام عصر درسته که گناه کاریم اما آقا به جان مادرت بیا .
 
 
ملتمس دعا
+2 #76 ملتمس دعا 1391-10-28 12:31
آقا فرموده اند دنبال من نگرد، تو خوب باش،من خودم میام بهت سر میزنم! کافیه فقط خوب باشیم...
 
 
یه بنده خدا
+5 #75 یه بنده خدا 1391-10-27 20:44
هیچ داری از دل مهدی خبر؟/گریه های هر شبش را تا سحر؟/
او که ارباب تمام عالم است/من بمیرم, سر به زانوی غم است؟/
شیعیان مهدی غریب و بی کس است/جان مولا معصیت دیگر بس است/
شیعیان!بس نیست غفلت هایمان؟/غربت و تنهایی مولایمان؟/
ما عبید و عبد دنیا گشته ایم/غافل از مهدی زهرا گشته ایم.


نشسته غرق تماشای شیعیان خودش/کسی نیامده جز او سر قرار خودش/چه انتظار عجیبی است اینکه شب تا صبح/کسی قنوت بگیرد به انتظار خودش...........
اللهم عجل لولیک الفرج "برای سلامتی آقا امام زمان(عج) صلوات"
آقا جون الهی فداتون بشم,خیلی دوستتون دارم خیلی.اما واقعا ازتون شرمنده ام, انقدر با گناهامون دل شما رو می شکونیم, باعث غربت و سرگردونیتون شدیم, آقا جون به جان عموتون حضرت ابوالفضل و به جان مادرتون حضرت زهرا ما رو ببخشید.آقا جون توروخدا یه نظر به ما بندازید تا آدم شیم تا حق شما رو به جا بیاریم.
آقا جون بزرگترین آرزوم اینه که زمینه ساز ظهورتون بشم و در رکاب شما شهید بشم و هل من ناصر ینصرنی شما رو جواب بدم ...اینو از ته دل میگم و بزرگترین آرزمه.
آقا جون به جان عمه تون حضرت زینب برام دعا کنید تا معرفت پیدا کنم و شما و خدا رو بشناسم و حق شما و انتظارتون رو به جا بیارم و در رکاب شما شهید بشم و زیر پای محبین شما خاکم کنند........... ....
به امید اون روز.
 
 
دوست خوب
+3 #74 دوست خوب 1391-10-27 14:07
سلام بر زاهدان! شبهاتی رو که گفتید تو وبلاگتون گذاشتید میخواستم. اگه مشکلی نیست لطفا مطالبتون و آدرس وبلاگتون رو به ایمیل من ارسال کنید.

تشکر. به امید ظهور امام زمان(عج)
 
 
زاهدان
+2 #73 زاهدان 1391-10-22 22:26
سلام من یه وبلاگ به نام حضرت محسن دارم فقط شبهات میخوایش اخه دارم روی چندتا موضوع دیگه کار میکنم سرم شلوغه اگه خواستی بهم جواب بده یا کسی خواست من میدم بهش
 
 
زاهدان
-1 #72 زاهدان 1391-10-22 22:22
سلام من یه وبلاگ به نام حضرت محسن دارم فقط شبهات میخوایش اخه دارم روی چندتا موضوع دیگه کار میکنم سرم شلوغه اگه خواستی بهم جواب بده یا کسی خواست من میدم بهش
 
 
atiye
+2 #71 atiye 1391-10-14 15:38
اللهم عجل الولیک الفرج......
یا امام زمان خیلی عاشقتم
هر وقت ...هر جا...میگن ج دعایی داری میگم من فقط واسه این زنده ام ک امام زمان رو ببینم واقعا ترس از این دارم ک از دنیا برمو آقام...عاشقمو.. نبینم ی وقت ....ب قول مرحوم آقاسی آقاجون مگه ما بدا دل نداریم.....من همیشه برا ظهور آقام عشقم دعا میکنم شما هم دعا کنین.....
"الهم عجل الولیک الفرج"
 
 
جابر رمضاني
0 #70 جابر رمضاني 1391-10-13 19:53
آنها كه خاك را به نظر كيميا كنند - شود گوشه چشمي هم به ما كنند!
ازهجرتو درد و داغ دلگيرم كرد- اندوه و غم زمان زمين گيرم كرد
گفتند كه جمعه ميرسي از كعبه - اين رفتن جمعه جمعه ها پيرم كرد

ماكه غلام توايم خودت هم براي آمدنت دعا كن
 
 
کوروش نه غلام یوسف زهراء(س)،
+1 #69 کوروش نه غلام یوسف زهراء(س)، 1391-10-13 14:47
از آن روزی که پا براین ملک گذاشتم با نام حسین شیرم دادند حالا جای خون عشق حسین است که در رگهایم جاریست از اصل خود دور شدم گنه کردم اما مثل سگ پشیمانم و نهایت کارم تلاشم امیدم نوکری و غلامی این خاندان بزرگوار است وبس. با لطف این بزرگواران فوق لیسانس عمران از دانشگاه تهران گرفتم و از نظر مادی با نظر ایشان درآمد بالا و شرکت هایی دارم اما اتفاقاتی برایم افتاد که متنبه شدم که این دنیا و مواهبش موقت و عاریتی و دروغ است و آنچه پایدار واقعی و درست ترین است سپردن خود با تمام وجود و نوکری در آستان امام زمان(ع) و چهارده معصوم علیهم السلام است و بس. غلامی و نوکری این خاندان بزرگوار از شاه دو عالم شدن برمن بهتر است که اینانند پادشاه بلامنازع و مالکان حقیقی سعادت و عزت جاودانه و بس.
 
 
همه کاره ام حسین است منم خونخواه حسینم
+1 #68 همه کاره ام حسین است منم خونخواه حسینم 1391-10-13 14:24
بعضی وقتا که برای مصائب امام شهید تشنه لبم خیلی دلم میگیره میبینم که این آتش دل فطریست و گویا از ازل با من بوده و تا ابد هم خواهد بود درمانشم قربانی شدن نه سلاخی و تکه تکه شدن در پیش روی امام حسین غریب مظلومم بوده است در رکاب امام مهدی این عهدو دین بر گردنم را به حق محمد و آل محمد وبه حق علی و اولاد علی به نحو احسن انجام خواهم داد. از منابعی موثق شنیدم رهبرم هم تایید شده و گماشته مهدی فاطمه است حالا کار که به اینجا رسید دیگر بر من حجت تمام شده است و رهبرم را همانند مسلم ابن عقیل پیک امام حسینم میدانم و با نهایت شوق برایش نوکری، حفاظت و جانفشانی میکنم تا اربابم حضرت مهدی را خوشحال نموده باشم. من هزاران بار مرده باشم حادثه کربلا تکرار شود و پیشینیان و پسینیان شماتتم نمایند.
 
 
کوروش نه آزادشده یوسف زهراء(س)، خونخواه تشنه لب شهید کربلا
+3 #67 کوروش نه آزادشده یوسف زهراء(س)، خونخواه تشنه لب شهید کربلا 1391-10-13 14:03
هزار بار توبه شکستم و باز توبه کردم نمیدانم نمیشناسم در این دنیا جز ارباب خوبم امام زمانم پناهی مگر میشود ای ارباب جونم تورا فراموش کنم که تمام نعمت ها بر من از طرف شماست این همه مرا از غم و سختی رهانیدی با ذکر یا مهدی، دیگه شرمنده و خسته ام از خودم. آقا جان مهدی جونم وقتی پای روضه پدر بزرگوارتان پناه شیعیان حسین زهرا(ع) می نشینم جگرم آتش میگیره دیگه دلم فقط با قطعه قطعه شدن در رکاب شما آرام میگیره امام زمانم از خودتان میخواهم به حق پهلوی شکسته مادرشهید و مظلومتان حضرت زهراء(س) که مادر نوکران شما هم هست این سعادت بزرگ را نصیب غلام گنهکار پشیمانتان هم بنمایی. این الحسن و الحسین . بعضی وقتا که عشق اهل بیت وجودم را میگیره در اعماق قلبم به جزء چهارده معصوم جانم هیچ چیزی حتی بهشت رو هم نمیخواهم که به فرموده امام صادق(ع) مضمون سخنشان این است که بهشت خدا همین چهارده معصوم و اندوهگینی بر مصائب ایشان است. سلام بر فخر و شرف و عزت تمام انسانها نه بلکه تمام مخلوقات عالم هستی از اولین تا اخرین درعالم، شاهزاده حضرت عباس ابن علی ابن ابیطالب(ع) که در دفاع از امام غریب و مظلوممان آنچه را واجب و تکلیف بود انجام دهد به بهترین وجه انجام داد یا حسین جانم یا امام غریب و مظلومم یا عزیز مادرپهلوشکسته ام یاعزیز جدم یاابن رسول الله یاعزیز پدرم یاابن علی مرتضی.
 
 
حمیده
+2 #66 حمیده 1391-10-06 18:22
گاه گاهی میگویم السلام .........برتوای جانان زهراالسلام..... ...هرشب جمعه به امید وصال.......تادم صبح گویم والسلام
 
 
مhhmdreza
+1 #65 مhhmdreza 1391-10-05 01:21
سلام فقط دعا ميكنم ازشما خواننده محترم هم همين را ميخواهم التماس دعا
 
 
بنده گناهکار خدای مهربان
+3 #64 بنده گناهکار خدای مهربان 1391-10-02 02:55
آقاجان شرمندتم بخدا،صبح تا شب یه لحظه هم به فکرت نیستم ولی شما نه............. ............... .......
 
 
elias
+2 #63 elias 1391-09-26 04:46
آقا اگه روسیاه درگاه خدا شدم که هیچ
اگر نشدم به خدا شکایتت و میکنم که عمری در تبت سوختیمو یه رخی نشان ندادی
 
 
علیرضا ا
+3 #62 علیرضا ا 1391-09-25 04:59
با سلام خاک پای همه ارادتمندان آقا
منتظران به هوش باشید اربابمان امام حسین ع توسط منتظرانش به شهادت رسید قلب امام زمانمان را با گناه به درد نیاوریم و با عمل صالح شرایط و دعای ظهور را از خدا بخواهیم
التماس دعای فرج
 
 
منتظر یار
+3 #61 منتظر یار 1391-09-21 16:19
به خوبا سر میزنی مگه بدا دل ندارند؟:(
یه سری بما بزن ای خوب خوبان آقا جون
مولائم یا امام زمان چی دارم بگم غیر اینکه شرمنده ام. یا امام زمان روم سیاه.آقاجان من بدم.دستمو بگیر.دلم از محبتت لبریزه آقاجون
بحق عمه ات زینب بیا دردم دوا کن آقاجون
تورو بحق ناله زینب بیا
سه درد اومد بجونم هر سه یکبار
اسیری و غریبی و غم یار
اسیری و غریبی چاره داره
غم یارو غم یارو غم یار
آقا جان غم یار دارم.غم تورو دارم.آقا بحق ابوالفضل عباست دردم دوا کن.
 
 
سجاد افغان
+3 #60 سجاد افغان 1391-09-21 00:47
http://sovalate.blogfa.com/
 
 
سجاد افغان
+2 #59 سجاد افغان 1391-09-21 00:46
http://sovalate.blogfa.com/

باسلام

بنده حاضرم با شما بحث کنم اگه جرائت داری به وبلاگ من بیا:)
 
 
'narges
+1 #58 'narges 1391-09-19 00:58
من به یاد آقا هستم، ولی روز ولادتش خیلی یادشم چون ما روز تولد تقریبا یه جوره، من 14 شعبان به دنیا اومدم خیلی از این بابت خوشحالم همیشه فک میکنم یه حس نزدیکی خاصی با آقا دارم.
قد یه همه جهان بیشتر دوسش دارم....
ازش میخوام کمکم کنه ............
 
 
محسن ساقی
+2 #57 محسن ساقی 1391-09-19 00:55
با سلام به همه
مطالب خوب و زیبایی نوشته بودید
اما منم یه چیری بگم برای یکبار هم که شده همه بیاییم به خاطر خدا ، به خاطر امام زمانمون تمام تلاشمون رو بکنیم و خودمون رو برای امام زمان خالص کنیم ، بیایید ما شیعیان با انجام ندادن گناه از زندانی که خودمون با گناهامون برای امام زمانمون ساختیم ، امامون را نجات بدیم طبق مکاشفه ای که برای یکی از بزرگان اتفاق افتاده بود امام زمان را دیده بود در این مکاشفه امام زمان فرموده بود که اگر شیعیان ما گناهانی را که زیبنده آنها نیست انجام نمی دادند هیچ وقت مبارکی دیدار ما برا آنها به تاخیر نمی افتاد باور کنید که قسمت بزرگی از دلیل غیبت امام زمان گناهان ما شیعیان است

با تشکر
 
 
مهران پیری
+3 #56 مهران پیری 1391-09-17 01:39
یاااااااااااااا اااااااا مهددددددددددددد دی به اووووووووومید شماااااااااااا
 
 
مهران پیری
+4 #55 مهران پیری 1391-09-17 01:37
سلام بر امام زمان.اقاجون قد یه دنیا دلم واست تنگ شده.ولی تورو به جان مادرت زهرا ظهور کن.تصلی دل خسته حضرت بقیه الله صلوات
 
 
مرتضی1
+5 #54 مرتضی1 1391-09-16 05:28
یا امام زمان جانم فدایت
الهم عجل الولیک الفرج
 
 
ساغر
+2 #53 ساغر 1391-09-12 19:41
یا امام زمان سلام بر تو و بر منتظران ظهورت
امروز اشتباهی وارد سایتی شدم و نظراتی از افردادی رو خوندم که چقدر به دین اسلام توهین کرده بودند
دلم خیلییییییییی گرفت تو این سایت اومدم تا کمی روح خودم رو کمال معنوی بدم
اقا جون گله مندم چرا ظهور نمی کنی؟؟؟ایا هنوز وقتش نرسیده؟؟؟؟
بغض جلوی گلوم رو و اشک هام جلوی چشمام رو گرفته
چقدر دیگه دنیا باید به فساد کشیده بشه که ظهور کنی اقای من
اقاجونم التماست رو می کنم دیگه ظهور کن
این دنیا شده پر از فساد پر از گناه پر از الودگی
الودگی هایی که حتی تصورش برامون سخته
اقا جون من دیگه خسته شدم
دلم می خواد چند صباحی از عمرم رو با عدالت تو زندگی کنم
دلم می خواد من هم در کنارت شمشیر عدالت رو برگیرم و با همه ی کسایی که دشمنت بودند بجنگم
خدایا ظهور اقامون رو نزدیک و نزدیک تر کن
الهی امین
 
 
عباس
-2 #52 عباس 1391-09-10 04:49
اللهم فرج امام زماننا
 
 
فرامرزحسینی
+1 #51 فرامرزحسینی 1391-09-06 14:03
بسم رب الحسین... روزعاشورا حسن را نور عین در حضور زاده ی زهرا حسین. با سلام خیلی عالی بود. به امید ظهورش
 
 
...
+1 #50 ... 1391-09-05 05:18
به خاطر عالی بودن مطالب وبتان من مطالب وبتان را روی وبم کپی کردم
اگر راضی نیستید به من بگویید وبم ده روز دیگر راه اندازی میشود...:)
http://sara0313.blogfa.com/
 
 
سید احسان حسین زاده
+2 #49 سید احسان حسین زاده 1391-09-03 15:46
باعرض سلام .متن زیبایی بودمن که فیض کافی روبردم
به وبلاگ من سر بزنیدونظربدید اجرتون با اقا

www.zed-sheytan.blogfa.com
 
 
بی نام
+3 #48 بی نام 1391-08-25 15:39
ترک گناه رمز ارتباط معنوی با حضرت مهدی
گناه ـ که همان تخلف از دستورهای الهی است ـ اثرات ویرانگری بر دنیا و آخرت انسان داشته و موجودیت و هویت معنوی او را به شدت متزلزل می‌کند. این اثرات در کتاب‌های اخلاقی نوشته شده که مطالعه آن پر سود است؛ اما در این مقاله از دو جهت به گناه و اثر آن پرداخته می‌شود: اول؛ اثر گناه بر قلب و بنیان اعتقادی انسان و دوم؛ اثر گناه بر رابطه معنوی با امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ...
اثر گناه بر قلب و اعتقاد انسان
 از میان تمام آثار معاصی، مخرب‌ترین و خطرناک‌ترین اثر گناهان، اثری است که بر قلب یعنی مرکز ادراکی و اعتقادی انسان و جایگاه محبت الهی گذاشته می‌شود و باعث فساد و سرنگون شدن قلب می‌گردد. استمرار بر گناه باعث ایجاد حالاتی در انسان می‌شود که منشأ این حالات، تحول و دگرگونی قلب است.
 
 
محمد monghez.ir
+4 #47 محمد monghez.ir 1391-08-24 13:19
سلام
بسیار زیبا بود
ممنون بابت مطالب زیباتون

از همه دوستان عزیز دعوت میکنم به شبکه اجتماعی منقذ تشریف بیارن

منقذ به معنای نجات دهنده و از القاب صاحب الزمان (عج) میباشد

منتظر دیدن دوستان در شبکه اجتماعی منقذ هستیم

آدرس:
http://www.monghez.ir/:-*
 
 
ح
+8 #46 ح 1391-08-19 04:14
مرا هزار امید است و هر هزار تویی.....هر هزار تویی
 
 
الهام  خانم
+6 #45 الهام خانم 1391-08-19 01:34
تو كه يك گوشه چشمت غم عالم ببرد
حيف باشد كه تو باشي ومرا غم ببرد.
 
 
شاعر
+2 #44 شاعر 1391-08-14 15:51
گاه به گاه هم نفس تو
گام به گام هم قدم تو
نگاه به نگاه
زنده میشوم با نگاه تو
از راه گمراه شدم
از راز پنهان شدم
تا این عذاب برمن باشد
قلبم تکه پاره ای است بر بدنم
خدایا ببخش این گناهم
که نتوانستم بشناسم مولایم
 
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir