کتاب نويسي درباره قائم

نوع اصطلاح :
عنوان :
کتاب نويسي درباره قائم
درباره وجود مقدّس حضرت مهدي (عج) و ظهور او در آخر الزّمان، کتابهاي بسيار تأليف کرده اند و رساله ها و مقاله هاي جامع فراوان نوشته اند. نوشتن در اين باره، از زمان حيات ائمّه گرامي عليهم السّلام شروع شد و تا عصر حاضر ادامه يافته است. و کمتر کسي در ميان عالمان شيعه و سنّي و حتّي غير مسلمانان يافت مي شود که در اين باره کتابي ننوشته، يا مقالاتي ننگاشته و يا سخني نگفته باشد.
در اينجا براي جلوگيري از اطاله کلام و ذکر اينکه چه کتبي در باره مهدي موعود (عج) به رشته تحرير در آمده، تنها به معرّفي کتاب ارزشمند «در جستجوي قائم (عج)»، که فهرست کاملي از 852 جلد کتاب در اين رابطه در خود جاي داده است، بسنده مي کنيم و شما را به اين اثر گرانسنگ رهنمون مي سازيم. (اين کتاب تأليف آقاي «سيّد مجيد پور طباطبائي) و از انتشارات مسجد مقدّس جمکران قم است.)
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir