اولين يادواره خورشيد دوكوهه

نوع اصطلاح :
عنوان :
اولين يادواره خورشيد دوكوهه
اولين يادواره خورشيد دوكوهه، گراميداشت حاج احمد متوسليان و پانزده هزار شهيد لشكر 27 محمد رسول الله(ص) سيزدهم تيرماه سال 1387 در تالار بزرگ وزارت كشور برگزارشد.
علي لاريجاني، رييس مجلس شوراي اسلامي در اين يادواره، متوسليان را نماد يك فكر توصيف كرد و افزود : ثمره مجاهدت حماسه سازاني چون متوسليان را امروز در لبنا و فلسطين نيز مي بينيم .
در اين يادواره همچنين از تمبر يادبود حاج احمد متوسليان با حضور علي لاريجاني، محسن رضايي، سرلشكر محمد علي جعفري فرمانده كل سپاه و علي شمخاني رونمايي شد.
همچنين رييس جمهور در پيامي به اين يادواره تاكيد كرد، ملت عزيز ايران راه شهيدان را راه نور و روشنايي و كمال و تعالي مي داند و تا ابد آن را حفظ خواهد كرد. در متن پيام احمدي نژاد آمده است :
شهيدان معيار و ميزان هستند.اگر بخواهيم بدانيم كه آيا در مسير صحيح هستيم يا خير، بايد ببينيم آيا در مسير اخلاص و فداكاري و عشق و خدمت به مردم و ارزش هاست، قرار داريم يا خير؟ آيا حاضريم به خاطر خدا از منافع شخصي و گروهي خود بگذريم؟
منبع : اكتاب ولين هاي دفاع مقدس؛ محمد خامه يار
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir