جنگ براي اسلام

نوع اصطلاح :
عنوان :
جنگ براي اسلام
براي شركت در عمليات والفجر 10 با كاميون سر پوشيده از شوشتر عازم كردستان بوديم. بين راه امكان توقف نبود. بعضي از بچه ها بايد فوراً مي رفتند دستشويي. يكي از آن ها كه ديگر طاقتش طاق شده بود كيسه اي پلاستيكي پيدا كرد و با عرض شرمندگي همان جا وسط كاميون در انظار عمومي! ترتيب كار را داد. اين هنوز اول ماجرا بود. بعد مشكل خارج كردن آن از كاميون مطرح شد. چه كنيم و چه نكنيم. با مشورت كارشناسان، قرار شد در نقطه اي خلوت آن را به دشت پرتاب كند. آقا، گوشۀ چادر ماشين را زد بالا، اما واي از آن وقتي كه كاري بخواهد گره بخورد! انداختن پاكت همان و برخورد آن با آينۀ بغل و توقف ماشين و بلند شدن نعرۀ راننده همان! مي توانيد خودتان حدس بزنيد كه چه اتفاقي افتاد، راننده از ديوار كاميون بالا آمد، سرش را داخل ماشين كرد و گفت:«كسي ديگر مشكل ندارد؟ سر من هست، رودربايستي نكنيد، شما براي اسلام مي جنگيد، ما چه مي كنيم؟»
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir