واليبال

نوع اصطلاح :
عنوان :
واليبال
روايت اول:
در منطقۀ فاو به پيشنهاد يكي از بچه ها مسابقۀ واليبال برگزار كرديم . بين نيروهاي ايراني و عراقي (فرضي) . عده اي به عنوان دشمن سمت راست ايستادند ما هم سمت چپ زمين . بازي شروع شد. اطراف زمين چه خبر بود از تماشاچي! عراقي ها اصلاً بازي نداشتند. گيم اول و دوم با پيروزي ما به پايان رسيد. گيم سوم هم همين طور. همه احساس غرور مي كردند از اين كه در خيال خود هم به دشمن پيروز هستند.
روايت دوم:
براي رفع خستگي از گشت روزانۀ عمليات خيبر بازي اي تربيب داديم . در محوطه اي خاكي و پر از چاله چوله با دو قطعه چوب و چند تكه طناب به هم گره زده تور واليبال درست كرديم و بيش تر اوقات از آن پس كار ما واليبال بود. بعضي وقت ها وضع از اين هم بدتر بود. از پوكه به جاي ميله و چوب و از ملافۀ (ملحفه) سوراخ سوراخ به جاي تور استفاده مي كرديم.
روايت سوم:
جمعه ها وقت بي كاري با توپ بچه گانه واليبال بازي مي كرديم . البته در شرايطي هم مسابقۀ بين گرداني براي رفتن به فينال بين لشكر المهدي و تيم ما ، كه در خط مقدم بوديم ، برگزار مي شد، مثل وضعيت بعد از قطع نامه كه جنسمان جور بود و از همه چيز بهترينش را داشتيم.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir