خيانت به اسلام

نوع اصطلاح :
عنوان :
خيانت به اسلام
در به در مي گشت دنبال نيروهاي «با آفتاب درآمده»، مخلص بي ريا! كافي بود كنار اين صفات، افتادگي، نجابت و رودربايستي هم مي داشت. آن وقت بود كه جنس رفيق ما جور بود، جور جور. به بهانه اي سر حرف را باز مي كرد:«آدم فلاني را كه مي بيند از خودش خجالت مي كشد، اگر او مسلمان است تكليف امثال ما چه مي شود. اگر او رزمنده و شجاع و مخلص است و غيرت و حميت دارد و در يك كلمه، بندۀ خداست و عبد و صالح، ما بايد سرمان را تا قيامت از خجالت بلند نكنيم». مي گفت و مي گفت و مي گفت تا طرف خوب سرخ و سفيد مي شد، رنگ مي داد و رنگ مي گرفت. عرق شرم بر پيشاني اش مي نشست و او كه ميديد دست بردار نيست و رها نمي كند شروع مي كرد به :«خواهش مي كنم، تو را خدا دست بردار، خجالتمان نده، ما خاك پاي برادرا هم نمي شويم» و خلاصه تعارف پاره كردن و در آخر با يك ضد حال از نوع فرانسوي اش! چنان به رگ و ريشۀ شخص مي زد كه هيچ چيز برايش باقي نمي ماند، چطور؟ به اين ترتيب كه در آخر آن همه القاب و اوصاف و عنوان تأملي مي كرد و مي گفت:«البته شك ندارم كه ايشان با همۀ اين خصوصيات و توانايي ها و خدمات هدفي جز ... خيانت به اسلام و انقلاب داشته باشد!».
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir