يا حضرت عباس

نوع اصطلاح :
عنوان :
يا حضرت عباس
خبرنگاران خارجي آمده بودند منطقه و با بسيجي ها مصاحبه مي كردند. مي گفتند:«ما خيلي حرف راجع به شما و نحوه جنگيدن شما شنيده ايم. حالا آمده ايم كه با چشم هاي خودمان همه چيز را از نزديك ببينيم». برادري را صدا زدند و از او، كه آر.پي.جي. زن بود، خواستند اطلاعاتي درباره كارش به آن ها بدهد. او توضيح داد:«ببينيد، وقتي تانك عراقي به ما نزديك مي شود موشك آر.پي.جي. را سر آن مي بنديم، ضامنش را مي كشيم، نشانه گيري مي كنيم»، در تمام اين لحظات آن ها مي گفتند:«خوب، ما هم همين كارها را انجام مي دهيم». دست آخر آر.پي.جي. زن گفت:«دست را كه روي ماشه مي بريم مي گوييم يا حضرت عباس و موشك رها مي شود». حرف كه به اين جا رسيد خبرنگاران همديگر را نگاه كردند و بعد با تعجب از مترجم پرسيدند:«حضرت عباس! حضرت عباس ديگر چيست؟» و او شرح داد اين رمز عمليات است.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir