سرور همه شنا

نوع اصطلاح :
عنوان :
سرور همه شنا
بعد از تعريف و توصيف مسئول واحد و ذكر خصوصيات مثبت و سازنده فرمانده جديد، نوبت مي رسيد به اين كه خود شخص چند كلمه اي راجع به خودش راه و رسم كارش را براي معارفه با نيروهايي كه از آن پس تحت امرش بودند صحبت كند. اولين چيزي كه معمولاً افراد مي گفتند عباراتي بود در بي اثر كردنِ آنچه مسئول مافوقشان از سر حسن و ظن ابراز داشته بود، با كلماتي نظير :«من خدمتگزار كوچكي بيش نيستم كه اميدوارم بتوانم به كمك شما و راهنمايي هايتان در پيشبرد اهداف مقدس نظام و اصلاح رفتار خودم قدم هاي كوچكي بردارم». اما از آن جا كه آدم شوخ طبعي بود، به جاي همه اين حرف ها بعد از ذكر نام و نام خانوادگي خودش گفت :«بنده ... هستم»؛ و در حالي كه دكمه بالاي بلوزش را محك مي كرد گفت:«سرور همه شما»؛ بعد مكثي كرد ـ بعضي ها چشم هايشان چهار تا شده بود كه اين ديگر كي است كه اين همه از خود راضي و متشكر است ـ اما بلافاصله اضافه كرد:«.. و ما آقا امام زمان(عج) است كه اميدواريم از ما و شما راضي و خشنود باشد».
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir