چتر منور

نوع اصطلاح :
عنوان :
چتر منور
از خبرهاي تازه اي كه خيلي هواخواه داشت خبر ازدواج برادراني بود كه به مرخصي مي رفتند و با دست پر! بر مي گشتند. دوستي داشتيم كه دل به سيه چشمي داده بود و هر بار كه مي آمد منطقه قبل از اين كه حال پدر و مادرش را بپرسيم خودش بحث را باز مي كرد و راجع به پيشرفت مذاكرات و موانع سر راه توضيح مي داد. اين كه مادرش تا كجا پيش روي كرده و كار به كجا رسيده است. بعد از اينكه توافق حاصل شد و قرار و مدارها را گذاشتند، رفته بود كه سور و سات عروسي را فراهم كند، خريد لوازم و تهيه منزل و احياناً برگزاري مجلس عروسي! همه بي صبرانه منتظر نتيجه كار بودند. بالاخره وقتي برگشت منطقه همه روسرش كه :«ياالله، ياالله بگو ببينيم شيري يا روباه؟» گفت :«بسيجي وار رفتم دنبال چتر منور اما در ميدان مين گير كردم!» و در توضيح گفت كه :«براي خريدن لباس عروسي به مشكل برخوردم».
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir