جبهه كارخانه آدم سازي است

نوع اصطلاح :
عنوان :
جبهه كارخانه آدم سازي است
من روي كاغذهاي منطقه نامه مي نوشتم و او روي ورق هاي شمع و گل و پروانه اي و با هم مثلاً مكاتبه اي مي كرديم. توي يكي از نامه هايش بعد از سلام و صلوات و اسفند تو آتش ريختن و كلي تعريف و تمجيد قد و نيم قد كه :«اگر شما نبوديد معلوم نبود ما حالا چه مي كرديم و ما هر چه داريم و فكر و ذكر ما دائم پيش شماست. واقعاً كه جبهه كارخانه آدم سازي است. اما خوب سعادت مي خواهد كه ما نداريم». نامه را با بچه ها مي خوانديم و مي خنديدم. يكي از بچه ها مي گفت تو هم در جواب نامه بنويس كه:« البته شما شكسته نفسي مي كنيد، اگر جبهه كارخانه آدم سازي است، عقبه هم وسايل يدكي مي سازد! شما هم قدر خودتان را بدانيد! خيلي توفيق مي خواهد كه آدم سايه پدر و مادر بالاي سرش باشد و با حضور خودش در شهر نگذارد كه مدرسه ها خالي بشود و امام تنها بماند. ما هم كه الان زوركي اين جا هستيم دلمان پيش شما و مامان جانمان است!».
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir