عطا خسته است

نوع اصطلاح :
عنوان :
عطا خسته است
حالات و حركات تماشايي داشت. خودش را نمي توانست جمع و جور كند، آن وقت صاف رفته بود سر ستون. جالب اينكه هيچ كس ملتفت نشده بود. حركت كرديم. اوايل راه بوديم كه يكي، يكي بچه ها مثل شتر زانو زدند. يعني چه؟ ما كه هنوز راهي نرفته ايم. تا قبل از روشنايي هم بايد بزنيم به خط. بله؛ ظاهراً بعد از مقداري راه رفتن آقا عطا خسته شده و همان جا نشسته و به پشت سري اش اشاره كرده بنشيند او هم به نفر پشت سرش گفته بود: «عطا خسته است» نفر سوم به خيال اينكه «عطا خسته است» پيام است عيناً آن را به پشت سري خود منتقل كرده بود و همين طور تا آخرين نفر اين پيام رسيده بود. مسئول هم كه يكي دو بار در راهپيمايي ها با اين قضيه روبه رو شده بود تأملي كرد و پي ستون را گرفت و آمد تا رسيد به نفر اول. از او پرسيد: «اسمت چيه؟» و او جواب داد: «عطا» به او گفته بود: «كي به تو گفت بيايي سر ستون و ستون كِش بشوي؟» عطا جواب داده بود: «خودتان» بنده خدا خودش هم خنده اش گرفته بود؛ چه بگويد جز اينكه: «لطفاً اگر خستگيتان دررفته بفرماييد حركت كنيد!»
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir