دل داديم آشغال گوشت گرفتيم

نوع اصطلاح :
عنوان :
دل داديم آشغال گوشت گرفتيم
از بچه هاي خوب جنوب بود. شكسته بسته مي توانست با اسراي عراقي حرف بزند. البته وقت و بي وقت هم نمي شناخت. در بحبوحه درگيري و ادامه عمليات وقتي هر كس دنبال پيدا كردن چاله چوله اي بود تا از آتش دشمن در امان باشد او دنبال اسير مي گشت. هر وقت كارش داشتيم غيبش مي زد. تا فرصتي پيدا مي كرد اسيري به تور مي زد و مي برد گوشه اي و به بهانه تخليه اطلاعاتي، كلي سر به سرش مي گذاشت. يك بار كه خسته و كوفته همه جا را گشته و او را نيافته بودم، موقع برگشتن ديدم زير تانك سوخته دوباره با يك اسير بساط كرده. نتوانستم خودم را كنترل كنم گفتم: «مرد حسابي، كي تا حالاست دارم دنبالت مي گردم اون وقت تو اينجا، بي خيال واسه خودت نسشتي دل مي دي قلوه مي گيري.» خيلي جدي در حالي كه داشت از زير تانك بيرون مي آمد و سر و وضعش را مرتب مي كرد، گفت: «نه به حضرت عباس، دل داديم آشغال گوشت گرفتيم!»
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir