تو فقط يك پايت قطع شده

نوع اصطلاح :
عنوان :
تو فقط يك پايت قطع شده
عقبه خط را بمباران كرده بودند. صحراي محشر بود. از هر گوشه اي صداي شيون و واويلا بلند بود. شهيد و مجروح همه در كنار هم در خاك و خون بودند. بيچاره امدادگرها نمي دانستند جواب كدام يكي را بدهند؛ در آن واحد بايد زخم بچه ها را مرهم مي گذاشتند، با نحوه برخوردشان براي بهتر انجام شدن كارها وانمود مي كردند كه چيزي نيست و الحمدالله طوري نشده و بعضي شوخي هاي خاص خودشان. من هم در آن واقعه يك پايم از زانو قطع شده بود؛ خيلي درد داشتم. بار اولم بود كه مجروح مي شدم. از طرفي سن و سالي هم نداشتم؛ زياد بي تاب مي كردم آن قدر كه يكي از برادران امدادگر بالاخره آمد بالاي سرم. بعد همين طور كه داشت وسايلش را از كوله اش در مي آورد و كنارم مي نشست با خونسردي گفت: «چيه چه خبره، چقدر داد و فرياد مي كني. تو كه چيزيت نيست بابا. تو بايد الان به بچه هاي ديگه هم روحيه بدي، آن وقت خودت هم داري گريه مي كني؟ تو فقط يه پايت قطع شده، ببين بغل دستي ات سر نداره هيچي هم نمي گه.»
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir