نذر كل حقوق به طمع حضور

نوع اصطلاح :
عنوان :
نذر كل حقوق به طمع حضور
هركس هركجا كارش گير مي كرد و گره مي خورد و نيازمند و مضطر مي شد، رو مي كرد به نذر و نياز، فرد خودش را با دست خود در تنگنا و فشار قرار مي داد، تهديد مي كرد، باري را روي دوش نفسش مي گذاشت تا چشمش كه به آب و علف خورد، صاحب خود را فراموش نكند؛ هركس به نحوي و به وسيله اي؛ آن هايي كه بعد از مأموريت چند روز در شهر مانده بودند و گمان مي كردند پشتشان باد خورده به نحوي، بعضي ها كه مجروح بودند و به ضرورت عقب رفته بودند به نحوي و همين طور ديگران، كه با خودشان عهد مي كردند به هر قيمتي كه شده به منطقه برگردند. براي اين منظور بعضي ها نذر مي كردند تا به محض حضور در منطقه، اولين حقوق دريافتي- همان چيزي حدود دو هزار وچهار صد تومان- يا كل حقوق مأموريتشان را به شكرانه ي آن صرف امور خيركنند، مثل اين كه گروهانشان را يك وعده غذا ميهمان كنند.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir