تهيه و توزيع نامه ها

نوع اصطلاح :
عنوان :
تهيه و توزيع نامه ها
كار تهيه و توزيع كاغذ و پاكت و دريافت و پخش نامه هاي ارسالي و دريافتي بچه ها در جبهه با تعاون يا واحد تبليغات بود. هر وقت بچه ها مي خواستند نامه بنويسند ـ مثل قبل از عمليات كه بعضي ها ده تا ده تا نامه مي نوشتند ـمي نشستند ومعمولاً باهم نامه مي نوشتند وبعد همه را به تعاون مي دادند. اگركسي به مرخصي مي رفت يـا تسويه مي گرفت، خودش سراغ افراد مي آمد و دو، سه روز قبل از عزيمت، نامه هاي آن ها را جمع مي كرد و اگر هم محل بودند آن ها را درخانه هايشان مي برد و متقابلاً جوابش را بر مي گرداند، و الا نامه را به همشهري بچه ها مي داد يا در شهر مورد نظر و مربوطه پست مي كرد. بيچاره مسئول تعاون بايد روزي صدمرتبه به اين سؤال جواب مي داد كـه:"برادر مي بخشيد نامه نيامده؟" برادران تعاون هم براي توزيع نامه ها، آن ها را به منشي هرگروهان مي دادند كه رزمنده هاي خودشان را بهتر مي شناخت. راه ديگر فرستادن نامه، سپردن آن به سنگر دژباني بود تا بچه هايي كه مرخصي مي روند نامه را از دژباني تحويل بگيرند و در مسير رسيدن به مقصدشان، اگر همشهري نبودند آن ها را پست كنند. رانندگان اتوبوس هم كه نيروهاي تازه نفس رابه جبهه مي آوردند، عامل خوبي براي ارسال نامه ي بچه هايي بودند كه به ندرت به مرخصي مي رفتند.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir