انصارالمجاهدين

نوع اصطلاح :
عنوان :
انصارالمجاهدين
روحيه همكاري برادران به قدري بود كه همه به هم چشم اعضاي يك خانواده نگاه مي كردند. كوچكترها نسبت به بزرگترها احساس فرزندي، بزرگترها نسبت به ايشان احساس پدري وهم سالان نسبت به هم احساس برادري داشتند. اين حالت مخصوص محيط جبهه و جنگ نبود و پشت جبهه هم مصداق داشت. از تعليم و تربيت و علم و آموزش و انتقال تجربه گرفته تا يافتن همسر مناسب؛ از رساندن نامه و خبر گرفتن از بستگان و حل اختلاف هاي خانوادگي ورفع مشكلات مالي تا ساختن خانه و خرمن كردن گندم هم رزم كشاورز در پشت جبهه. وقتي كسي نمي توانست مرخصي برود، برادر و هم سنگر او مثل خودش مي رفت و به حساب هايش رسيدگي مي كرد و دين او را ادا مي كرد؛ به عيادت بيمارش مي رفت، فرزندان او را به كوه ودشت و پارك مي برد و خانواده ي او را ازشهري به شهر ديگر منتقل مي كرد، درست مثل اين كه خودش به مرخصي رفته بود.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir