لودر صوتي

نوع اصطلاح :
عنوان :
لودر صوتي
سال 62 در جبهۀ كوشك بنا بود خاكريز خط مقدم را حدود صد متر جلو ببريم . فاصلۀ ما با دشمن دويست ، سيصد متر بود. با تاريك شدن هوا چند لودر براي زدن خاكريز به خط آمدند ، اما با آتش شديد و مستقيم عراق روبه رو شدند و ناگزير عقب برگشتند. شب بعد چاره اي انديشيدند. نيروهاي اطلاعات عمليات نزديك خاكريز دشمن رفتند و چند بلندگو روي زمين نصب كردند كه از آن صداي بولدوزر در حال كار پخش مي شد. عراقي ها كه سخت به وحشت افتاده بودند آسمان جبهه را منور باران كردند، اما اثري از لودر نديدند. شب بعد نيز اين عمل را تكرار كردند، باز هم از لودر خبري نبود. سه شب اين ماجرا ادامه داشت و شب سوم دشمن ديگر قضيه را جدي نگرفت و به اين ترتيب شب چهارم لودرها به منطقه آمدند و در همان محلي كه لازم بود خاكريزهايي زدند و دشمن هم به خيال اين كه باز همان حيلۀ شب هاي پيش است واكنشي از خود نشان نداد و صبح كه خاكريز بلند بالا و مستحكمي را پيش روي خود ديد، ديوانه وار منطقه را زير آتش گرفت اما ديگر كار از كار گذشته بود.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir