توهم سنگ و نارنجك

نوع اصطلاح :
عنوان :
توهم سنگ و نارنجك
عمليات بود.قرار بود گردان پشتيباني هم بيايد، اما آن ها بين راه گير كردند و ما تنها مانديم. درگيري به شدت ادامه داشت. مهمات ما دو عدد نارنجك و 15 عدد فشنگ بود كه دست يكي از برادران سپرده بوديم كه هواي بقيه را هم داشته باشد. به اين معني كه اگر عراقي ها آمدند تك تير شليك كند . بعد از چند دقيقه ناگهان صداي تير شنيديم. چيزي نگذشت كه متوجه شديم تمام تيرهاي شليك شده است و ديگر گلوله اي نداريم. در اين موقع به گروهي از عراقي ها برخورديم. يكي از نارنجك ها را انداختيم، عمل نكرد. بعد از مدتي نارنجك دوم را انداختيم، آن هم عمل نكرد. به جايي رسيديم كه بايد از سنگ و كلوه استفاده مي كرديم و آن ها را فراري مي دايدم در ابتدا آن ها به خيال اين كه باز هم نارنجك مي اندازيم كمي دور شدند . اما وقتي فهميدند سنگ و كلوخ است به طرف ما آمدند. در اين اثنا، يكي از بچه ها نارنجكي را از كمر جنازۀ عراقي كند به محض نزديك شدن بعثي ها به سمت آن ها انداخت كه منفجر شد و عراق ها كه دوباره فكر كردند ما نارنجك داريم، عقب كشيدند به اين طريق توانستيم تا آمدن گردان پشتيباني مقاومت كنيم.

اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir