اولين كنگره راويان فتح

نوع اصطلاح :
عنوان :
اولين كنگره راويان فتح
اولين كنگره راويان فتح، به همت معاونت فرهنگي دانشگاه امام حسين(ع) و با مشاركت بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس در سالن همايش هاي دانشگاه امام حسين(ع) برگزار شد. در اين همايش برخي از مقامات و فرماندهان طراز اول لشكري و كشوري حضور داشتند و فرماندهان كل سپاه پاسداران سردار سيد يحيي صفوي پيرامون سيره سرداران شهيد،تحليل هاي منطقي جنگ، پاسخ به ابهامات و.. به سخنراني پرداخت.
برگزاري كارگاه هاي آموزشي و تخصصي از ديگر برنامه هاي اين كنگره بود كه با بهره مندي از اساتيد برجسته و كارشناسان نظامي و دانشگاهي در موضوعات مختلف به انجام رسيد.
از مهم ترين موضوعات كارگاه هاي آموزشي و تخصصي اين كنگره روند تشكيل سازمان رزم سپاه در جنگ ، نقش نيروي هوايي در جنگ، ادبيات دفاع مقدس، نقش حسن باقري در جنگ، بررسي عمليات مختلف غرب كشور، منابع انساني دفاع مقدس، هنر و دفاع مقدس و ضرورت توسعه روايت فتح بود. اين كنگره به مدت سه روز از هجدهم تا بيستم بهمن ماه 1385 برگزار شد.
منبع : كتاب اولين هاي دفاع مقدس؛ محمد خامه يار
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir