دعای در تعقیب هر نماز

نوع اصطلاح :
عنوان :
دعای در تعقیب هر نماز
به خدایم به عنوان پروردگار بودن، و به محمد به عنوان پیامبر، و به اسلام به عنوان دین، و به قرآن به عنوان کتاب، و به فلان - نام ائمه را می‏برد - به عنوان پیشوایان خشنودم.
خدایا! ولیت فلانی را از پشت سر، و از طرف راست، و از طرف چپ، و از بالای سر، و از زیر پا حفظ فرما، و عمرش را طولانی گردان، و او را قیام کننده به امرت و یاور دینت قرار ده، و به او بنمایان آنچه دوست دارد، و آنچه چمشمش بدان روشن می‏گردد، و نیز در مورد خود و فرزندان و خاندان و اموال و شیعیان و دوشمنش نیز این چنین عمل کن، و به دشمنانش از او چیزی را نشان ده که از آن می‏ترسند، و به او درباره ایشان آن چیزی را نشان ده که دوست دارد و چشمش روشن می‏گردد، و سینه‏های ما و سینه‏های گروه مؤمنان را شفا ده.

دعاؤه فی تعقیب کل صلاة
رضیت بالله ربا، و بمحمد نبیا، و بالاسلام دینا، و بالقران کتابا، و بفلان و فلان ائمة.
اللهم ولیک فلان، فاحفظه من بین یدیه و من خلفه، و عن یمینه و عن شماله، و من فوقه و من تحته، وامدد له فی عمره، واجعله القائم بامرک، و المنتصر لدینک، و اره ما یحب، و ما تقر به عینه، و فی نفسه و ذریته، و فی اهله و ماله، و فی شیعته و فی عدوه، و ارهم منه ما یحذرون، و اره فیهم ما یحب، و تقر به عینه، واشف به صدورنا و صدور قوم مؤمنین.

منبع: صحیفه امام جواد(ع)؛ جواد قیومی اصفهانی ؛ دفتر انتشارات اسلامی چاپ اول 1381.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir