دعای تعویذ برای روز دوشنبه

نوع اصطلاح :
عنوان :
دعای تعویذ برای روز دوشنبه
به نام خداوند بخشنده‏ی مهربان، پناه می‏دهم جانم را به پروردگار بزرگم از آنچه پنهان بوده و از آنچه آشکار است، و از شر هر زن و مرد، و از شر آنچه خورشید و ماه آن را دیده است، پاک و منزه است پروردگار فرشتگان و روح، ای جن شما را می‏خوانم اگر شنونده و فرمانبرید، و ای انسانها شما را می‏خوانم به سوی خدای مهربان و آگاه.
و ای جن و انسانها شما را می‏خوانم به کسی که همه‏ی مخلوقات برای او خاضع است، به مهر پروردگار جهانیان مهر نهاده‏ام، و به مهر جبرئیل و میکائیل و اسرافیل، و مهر سلیمان بن داود، و مهر محمد سرور پیامبران، درود خدا بر او و خاندانش و تمامی آنان باد، و پاسداری کن از فلان بن فلان هر صبح و شام از حیوانات سمی، از مار یا عقرب، یا ساحر یا شیطان رانده شده، یا پادشاه کینه‏توز.
گرفتم از او آنچه دیده شده، و آنچه دیده نمی‏شود، و آنچه چشم خوابیده یا بیدار آن را می‏بیند، به اجازه‏ی خدای مهربان آگاه، هیچ سلطه‏ای بر خدا ندارید و هرگز شریکی برای او نمی‏باشد، و درود خدا بر پیامبرش سرور ما محمد و خاندان پاکش باد.

دعاؤه فی العوذة لیوم الاثنین‏
بسم الله الرحمن الرحیم، اعیذ نفسی بربی الاکبر مما یخفی و مما یظهر، و من شر کل انثی و ذکر، و من شر ما رات الشمس و القمر، قدوس قدوس رب الملائکة و الروح، ادعوکم ایها الجن ان کنتم سامعین مطیعین، و ادعوکم ایها الانس الی اللطیف الخبیر.
و ادعوکم ایها الجن و الانس الی الذی دانت له الخلائق اجمعون، ختمته بخاتم رب العالمین، و خاتم جبرئیل و میکائیل و اسرافیل، و خاتم سلیمان بن داود، و خاتم محمد سید المرسلین و النبیین صلی الله علیه و اله و علیهم اجمعین، و اجز عن فلان بن فلان کلما یغدو و یروح، من ذی سم حیة او عقرب، او ساحر او شیطان رجیم او سلطان عنید.
اخذت عنه ما یری و ما لا یری، و ما رات عین نائم او یقظان باذن الله اللطیف الخبیر، لا سلطان لکم علی الله لا شریک له، و صلی الله علی رسوله سیدنا محمد النبی و اله الطاهرین و سلم تسلیما.

منبع: صحیفه امام جواد(ع)؛ جواد قیومی اصفهانی ؛ دفتر انتشارات اسلامی چاپ اول 1381.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir