دعای تعویذ برای روز سه ‏شنبه

نوع اصطلاح :
عنوان :
دعای تعویذ برای روز سه ‏شنبه
به نام خداوند بخشنده‏ی مهربان، جانم را پناه می‏دهم به خدای بزرگ، پروردگار آسمانهای بدون ستون برافراشته شده، و به آنکه آنها را در دو روز آفرید، و در هر آسمان امرش را جاری ساخت، و زمین را در دو روز آفرید و در آن روزیها را مقدر کرده، و در آن کوه‏های محکم بنیان نهاد، و در آنها شکافها و راه‏هایی مقرر کرد، و ابر را آفریده، و مسخر خود نمود، و کشتیها را به حرکت درآورد، و دریا را مسخر خود کرد، و در زمین کوه‏های استوار و نهرها جاری ساخت، خود را پناه می‏دهم از شر آنچه در شب و روز می‏باشد و قلبها بر آن گره خورده و چشمهای جن و انس آن را می‏بیند.
خدا ما را کافی است، خدا ما را کافی است، خدا ما را کافی است، معبودی جز او نیست، محمد پیامبر خداست، و درود و سلام خدا بر او و بر خاندان پاکش باد.

دعاؤه فی العوذة لیوم الثلثاء
بسم الله الرحمن الرحیم، اعیذ نفسی بالله الاکبر رب السماوات القائمات بلا عمد، و بالذی خلقها فی یومین، و قضی فی کل سماء امرها، و خلق الارض فی یومین و قدر فیها اقواتها، و جعل فیها جبالا اوتادا، و جعلها فجاجا سبلا، و انشا السحاب و سخره، و اجری الفلک، و سخر البحر، و جعل فی الارض رواسی و انهارا، من شر ما یکون فی اللیل و النهار، و تعقد علیه القلوب، و تراه العیون من الجن و الانس.
کفانا الله، کفانا الله، کفانا الله، لا اله الا الله، محمد رسول الله صلی الله علیه و اله الطاهرین و سلم تسلیما.

منبع: صحیفه امام جواد(ع)؛ جواد قیومی اصفهانی ؛ دفتر انتشارات اسلامی چاپ اول 1381.

اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir