دعای تعویذ برای روز چهارشنبه

نوع اصطلاح :
عنوان :
دعای تعویذ برای روز چهارشنبه
به نام خداوند بخشنده‏ی مهربان، خود را پناه می‏دهم به یگانه‏ی بی‏نیاز از شر دمنده‏ها در گره‏ها، و از شر شیطان و فرزندانش.
خود را پناه می‏دهم به خدای یکتا و یگانه‏ی بزرگ از شر آنچه را که چشمم دیده و آنچه را که ندیده است، پناه می‏برم به خدای یگانه‏ی یکتا و بزرگ و برتر از شر هر که قصد ایجاد کار مشکل برایم دارد.
خدایا! بر محمد و خاندانش درود فرست و مرا در پناه خودت و پناه محکمت قرار ده، ای گرامی نیرومند، و فرمانروای پاک و قوی، ایمنی‏بخش غالب و آمرزنده، دانای نهان و آشکار، بزرگ و برتر، او خداست، او خداست، او خداست، شریکی ندارد و محمد پیامبر اوست درود و سلام بسیار و همیشگی خدا بر او و بر خاندانش باد.

دعاؤه فی العوذة لیوم الاربعاء
بسم الله الرحمن الرحیم، اعیذ نفسی بالاحد الصمد من شر النفاثات فی العقد، و من شر ابن‏قترة و ما ولد.
استعیذ بالله الواحد الاحد الاعلی من شر ما رات عینی، و ما لم تره، استعیذ بالله الواحد الفرد الکبیر الاعلی من شر من ارادنی بامر عسیر.
اللهم صل علی محمد و ال محمد و اجعلنی فی جوارک و حصنک الحصین العزیز الجبار، الملک القدوس القهار، السلام المؤمن المهیمن الغفار، عالم الغیب و الشهادة الکبیر المتعال، هو الله هو الله هو الله، لا شریک له، محمد رسول الله صلی الله علیه و اله و سلم کثیرا دائما.

منبع: صحیفه امام جواد(ع)؛ جواد قیومی اصفهانی ؛ دفتر انتشارات اسلامی چاپ اول 1381.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir