دعای بر علیه دشمنان در نزد معاویه

نوع اصطلاح :
عنوان :
دعای بر علیه دشمنان در نزد معاویه
بنام خداوند بخشنده مهربان، بنام خداوند برتر و والاتر، پروردگارا ای پابرجا تو از هر عیب و نقصی منزه هستی، پاک و منزه است زنده ای که نمی میرد.
از تو می خواهم همانگونه که دانیال را درون چاه از گزند شیران نجات دادی، و به او صدمه ای نرساندند، مرا از آزار این مرد، و هر انسان و جن که در شرق و غرب جهان است در امان داری، و گوشها و چشمها و قلبها و اندامشان را در اختیار بگیر.
مرا با نیرو و توانمندی خودت از کید و مکر آنان در امان دار، و از آنان و از هر ستمگر کینه توز و هر شیطان رانده شده ای، که به روز قیامت ایمان ندارد، در امان دار.
به درستیکه سرپرست من خداوندی است که کتاب را نازل فرمود و نیکوکاران را سرپرستی می کند پس اگر روی گرداندند بگو خداوند مرا کفایت می کند، معبودی جز او نبوده، بر او توکل کرده و او پروردگار جهانیان است.

دعاؤه لدفع کید العدو (لما أتی معاویة)
بسم الله الرحمن الرحیم، بسم الله العظیم الاکبر، اللهم سبحانک یا قیوم، سبحان الحی الذی لا یموت.
اسألک کما امسکت عن دانیال افواه الاسد، و هو فی الجب فلا یستطیعون الیه سبیلا الا باذنک اسألک ان تمسک عنی امر هذا الرجل، و کل عدوی فی مشارق الارض و مغاربها، من الانس و الجن، خذ باذانهم و اسماعهم و ابصارهم و قلوبهم و جوارهم
و اکفنی کیدهم بحول منک و قوة و کن لی جارا منهم و من کل جبار عنید، و من کل شیطان مرید، لایؤمن بیوم الحساب
ان ولیی الله الذی نزل الکتاب، و هو یتولی الصالحین، فان تولوا فقل حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم.
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir