اولين آزمون ورودي حسابداري رزمندگان

نوع اصطلاح :
عنوان :
اولين آزمون ورودي حسابداري رزمندگان
اولين آزمون ورودي كارداني حسابداري ويژه رزمندگان اسلام در اواخر دي ماه سال جاري از طرف دانشكده مديريت و علوم اداري دانشگاه امام حسين(ع) با حضور مسئولين دانشكده و گروهي از اساتيد دانشگاه شهيد چمران در مركز رزمي تخصصي باقر العلوم (ع) اهواز برگزار شد. در اين آزمون تعدادي از نيروهاي سپاهي، بسيجي و نيز ديگر رزمندگان به طور متفرقه شركت داشتند و به سوالات امتحاني كه به صورت تستي و تشريحي ارائه شده بود پاسخ دادند.
همه دروس نظري و عملي اين دوره در چهار ترم تحصيلي يه صورت فشرده ارائه شده و پذيرفته شدگان ضمن خدمت در يگان مربوطه به تحصيل خود نيز ادامه دادند. و به فارغ التحصيلان اين دوره مدرك معادل كارداني در رشته حسابداري داده شدكه در نظام حقوقي و مزاياي سپاه فوق ديپلم محسوب مي شود. در اين آزمون تعداد نفر پذيرفته شده و بيست تن ديگر به عنوان ذخيره اعلام شدند.
منبع : كتاب اولين هاي دفاع مقدس؛ محمد خامه يار
اصطلاح تصادفی
 
 

   به جهت ترویج فرهنگ اسلامی و معرفتی ، استفاده از کلیه ابزارها ، قالبها ، مقالات و محتویات چندرسانه ای (صدا و تصویر) به جز برای موارد تجاری بلامانع است .

    کپی برداری  و حذف کپی رایت از آواتارها، ابزارهای وبلاگی (کد و گرافیک) و قالبهای پایگاه جامع عاشورا شرعا حرام و قابل پیگرد قضایی است.

 Copyright © 2014 / 1393 Ashoora.ir